Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Sretno svima na pregledima 😊
    Ja sam nesto kupila za bolnicu, kremu za guzu za dijete i slicno. Ali ima toga jos dosta.. ovih dana cu kad naletim na nesto uzimati. Dosta sam stvari prosli put odjednom uzela pa moram sumirati sta mi jos treba.
    Ja inace trudnicku knjizicu drzim sa sobom u torbi uvijek. Ne znam sad kakve jos nalaze treba nositi inace zlu ne trebalo?
    Croatina nadam se da ti je bolje danas barem malo😘
    I svako jutro zadnjih dana se budim kao da mi je desno uho polu zacepljeno onako 😕 ko da losije cujem na desnu stranu i onda preko dana to popusti. Wtf😦

    [lilypie.com]

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Dream divnoo da je sve u redu i da mali dečko uskoro stiže…nemoj se brinuti oko priča, misli na svoju bebu… Vjerujem da je bolno ali i predivno sve što slijedi nakon toga…inače nitko ne bi imao drugo treće, peto dijete…sve ćemo mi to izdržati…
    Croatina tebi se baš sve zaredalo…kako misli da se makneš? E svašta…drago mi je da ti je bolje i nadam se da će se uskoro sve posložiti kako treba…nemoj se sekirati oko toga što ti priča…moja isto nije bila oduševljena kad je čula sam da sam dobila pumpicu jer nisam mogla disati ali što da ja sad tu radim…nisam si ja to htjela… Tako se dogodilo i morala sam… Tako da…isto i s tobom…bitno da se beba javlja 🙂
    Malu sretnooo i javite se slikicom 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Što se stvari za bebu, mene i bolnicu tice imam osjećaj da više uopće ne znam šta imam šta nemam…moram jedan dan sve posložiti da vidim što mi nedostaje i pokupovati to…imam osjećaj da će me nakon Božića uhvatiti panika da neću stići sve na vrijeme iako je termin sredinom trećeg 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Jutro! Sretno na pregledima :) 

    Za bebicu jedino sto imam je brdo neoprane robice i nesto malo posteljine. 
    Sutra cemo napokon otic kupit kolica jer nismo nikako stizali,za sebe za bolnicu nemam nista jos,a ni za bebu 🙈 Budem sad kad odemo u Hr imala vise vremena pa cu makar uzet stvari iz ljekarne sta treba,a kad se vratimo ostatak i kupit cemo joj napokon sobicu :) 
    Sad me malo vec panika hvata jer je termin sredinom drugog mj. Valjda cemo sve stic! 

    –Kada putujem uvijek imam trudnicku i zdravstvenu sa sobom. To zapravo uvijek imam sa sobom u torbici.

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Aosijek

    Aosijek

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Nalaz ogtt uredan 
    Danas na Advent pocastit se malo

    [lilypie.com]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledima!! 😀
    Aosijek super za dobar nalaz ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Aosijek suuppeerrr sad se lipo opusti naravno njam njam😆😆
    E cure jel vas kad zategne ili kako da opisem onako naglo zaboli desno od pupka? Mene jucer i danas evo sad vec par puta 😕 a jucer sam pretjerala san setnjom i stajanjem na nogama i iz ducana nosila sigurno 4-5kg materijala istelila se do kuce i tad san osjetila zatezanje kod pupka😰😤

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Bok curke i bebice..mi nesto bili aktuvni jucer sam opeglala sve u velicini 56 i spremila u vrece tak da znam koliko kolicinski imam stvari..peglala sam jedno 3sata..i oprat cu jos jedno sredinom 2mj pa ce biti spremno..netko je spominjao trudnicku knjizicu..moj ju dr.uopce nema..imam samo papire pun fascikl..joj tu u zgu je tak zima i jedva cekam da padne snjeg napokon..ja sam mislila otici za Ši kod svekrve na par dana ali doci ce ona k nama pa nista od toga da guzica vidi puta..😊 toliko lose spavam zadnjih dana i kad se probudim sva sam nikakva..srecom pa postoji kava 😂

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    E cure vi koje imate komode za previjanje koje su odvojeno kupljene od onih podloga, da li se puno klize ta podloga?

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    AOsijek-jejjjj,sada mozes bezbrizno uzivati u bozicnim kolacima 🤗🤗

    Tonka-mene tako presjeca i zateze kad pretjeram ali sa lijeve strane od pupka,i lijevi donji dio trbuha. Kad stanem malo i odmorim prestane. 

    Debeljuca-uhh mene ceka isto peglanje ali nase robe,a tako mi se nedaa,a samo se skuplja. Nekad mi se cini da se suha roba sama mnozi cekajuci peglanje 😂😂

    Cure kada se bebe okrecu  na trbuh? Moslim kada ih treba pocet okretati po danu da vjezbaju pod nadzorom?

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.