Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slampo

    Slampo

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Steznik to je nesto sto je mene ekstremno zanimalo i maltretirala sam sve sa time, pa mi je receno da ne treba svima i da ako spadas u ovu grupu kojoj ne treba mozes si sam otezati oporavak. U vinogradskoj ti dolazi fizijatar pogledati misice pa kaze da li ti treba ili ne, tako da sam ja rekla dragome da bude spreman da se zaleti po  njega. 

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Klikerica

    m.girl6

    s obzirom na moje sadašnje stanje i strogo mirovanje, nažalost.

    Jel se mama u računovodstvu snašla?😅


    Hehe misliš ova nova kaj me mijenja? 
    Ah, ne baš. Svaki dan sam joj iz bolnice mailom slala kaj i kak treba napraviti, a i sa curama svojm iz drugih škola iz računovodstva sam ju upoznala pa joj one pomažu (bez obzira kaj je bila dulje od mj dana sa mnom). Ja joj pošaljem poruku da sam u bolnici ostala i da nezz kad ću doma, a ona mene pita jel da dođem sutra raditi ili da čekam tebe kad ćeš se vratiti? Ono wtf? neću se vratiti, od 19.11. mi ionak kreće porodiljni dopust tak da…. vidimo se za god dana 
    a sad je i ona zbunjena i splašena, ali baš kak ste mi i vi curke rekle, a i muž, pa neće ona biti ništa pametnija ostaneš li ti ta 4 dana dulje i nažalost nisam ostala i bolje da sam otišla prije na komplikacije, možda bi izbjegla bolnicu i stres na poslu, ali kaj ćeš ti dokazati tvrdoglavom jarcu 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    m.girl6

    Klikerica

    m.girl6

    s obzirom na moje sadašnje stanje i strogo mirovanje, nažalost.

    Jel se mama u računovodstvu snašla?😅

    Hehe misliš ova nova kaj me mijenja?
    Ah, ne baš. Svaki dan sam joj iz bolnice mailom slala kaj i kak treba napraviti, a i sa curama svojm iz drugih škola iz računovodstva sam ju upoznala pa joj one pomažu (bez obzira kaj je bila dulje od mj dana sa mnom). Ja joj pošaljem poruku da sam u bolnici ostala i da nezz kad ću doma, a ona mene pita jel da dođem sutra raditi ili da čekam tebe kad ćeš se vratiti? Ono wtf? neću se vratiti, od 19.11. mi ionak kreće porodiljni dopust tak da…. vidimo se za god dana
    a sad je i ona zbunjena i splašena, ali baš kak ste mi i vi curke rekle, a i muž, pa neće ona biti ništa pametnija ostaneš li ti ta 4 dana dulje i nažalost nisam ostala i bolje da sam otišla prije na komplikacije, možda bi izbjegla bolnicu i stres na poslu, ali kaj ćeš ti dokazati tvrdoglavom jarcu


    Mala sam htjela napisati,autocorect napisao mama.
    See ya in 2020. my dear! 

    Odmah sam ti rekla da se ne opterećuješ za bezveze jer dokle god ti sjediš tamo,pomaka neće biti. Nisam ni ja planirala komplikacije,dobila žučji napad i sve je bilo.preko noći, evo 3 mjeseca poslije još nije sve kak bi trebalo biti… ali u odnosu na naše bebe koga briga za sve to. Sve te firme će nas nadživiti 100%!
    Nije mi drago što si završila u bolnici…ali posla se treba riješavati i stresa čim prije jer sve to bebe osjete,i to jako jako!

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Proučila sam malo nošenje beba,i nekako meni najpraktičnije djeluje baby sling za početak. Jel netko već kupovao sling?
    Nadam se da će na sajmu biti koja savjetnica za nošenje… ja malenog mislim puno nositi kao prava mama klokanica

    MareiKate, ovo je model naše AShttps://www.babycenter.hr/maxi-cosi-autosjedalica-grupa-0-pebble-plus-vivid-red-8798721160-726106.html [babycenter.hr]


    Biti ce ti savjetnica Dominika i Dora na standu Eko butika i Minegreeni kak se vec pise ima neke savjetnice isto..  sling ti je super za pocetak ❤ samo za njega treba malo sigurnosti u sebe 😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Mi u 30tim tjednima sve imamo iste simptome…samo kad jedna napiše sve krenu potvrđivati

    Obilni iscjedan i ispuhane cicke je aktualno!

    Nego,vi koje idete na dane mama i bebe,što je u planu kupiti?

    A ostale koje čekate black friday,kakav je plan akcije od vas?

    Da malo skrenem pozornost s trudničkih tegoba,idemo u shopping!😀😆


    Samo pelene , tetre i tako to.. za kolica jos fakat nisam odlucila 😂😂 ostalo je sve to nesto krupno kaj mi ne treba :/

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Miranda, i meni sad zasuzile oci kad si spomenula susret B i brace i seke, odmah si vizualiziram i upoznavanje mojih deckiju i jedva ceeekam 🥰 Javi kako je bilo obavezno! ☺️
    Vidim pisete za steznik, ja evo iskreno na to nikad nisam ni pomislila da bi moglo zatrebat, cak kao da sam cula info da je bolje pustit da se stvari prirodno vrate na mjesto, a steznik iskljucivo ako vam ga doktor preporuci. Mislim ne znam iskreno ni kolko to kosta, al cisto si mislim da vam je mozda bolje odgodit kupovinu jer vam mozda stvarno nece ni trebati a opet se lako kupi ako zatreba 🙃
    Mi danas isto u Elipsu bili, kupili frizider za novi stan, bas nam je trebao taj jedan specificne dimenzije koji nismo nigdje drugdje nasli pa smo iskoristili tih 10%, bolje ista nego nista 🙈 
    Btw danas punih 39 tjedana, ne znam kud prije… 😱 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    mateja91

    Miranda, i meni sad zasuzile oci kad si spomenula susret B i brace i seke, odmah si vizualiziram i upoznavanje mojih deckiju i jedva ceeekam 🥰 Javi kako je bilo obavezno! ☺️
    Vidim pisete za steznik, ja evo iskreno na to nikad nisam ni pomislila da bi moglo zatrebat, cak kao da sam cula info da je bolje pustit da se stvari prirodno vrate na mjesto, a steznik iskljucivo ako vam ga doktor preporuci. Mislim ne znam iskreno ni kolko to kosta, al cisto si mislim da vam je mozda bolje odgodit kupovinu jer vam mozda stvarno nece ni trebati a opet se lako kupi ako zatreba 🙃
    Mi danas isto u Elipsu bili, kupili frizider za novi stan, bas nam je trebao taj jedan specificne dimenzije koji nismo nigdje drugdje nasli pa smo iskoristili tih 10%, bolje ista nego nista 🙈
    Btw danas punih 39 tjedana, ne znam kud prije… 😱


    Meni steznik ne treba! Haha. Trbuščić se nekako sam vraća u formu. A 39. tjedan mi zvuči tako daleko od tjedna u kojem sam ja rodila…malo mi je žao što nisam izdurala do kraja, ali zapravo nije. Moj mali palčić mi je sve na svijetu.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Klikerice moja, potpuno si u pravu. S obzirom da se sama nisam dala doma i kakti nisam mogla zamisliti dan da nejdem na posao, sad je to daleeeeko iza mene i očito je nažalost tak trebalo biti. Kak je rekla moja kolegica, nitko ne pliva sam dok mu god vođa ne dođe do grla i bas je tak. 😂🤣
    Nisam nikome ni rekla da sam doma jer bi odma navalili na mene. Moram samo odnijet službeni laptop i mob i poslovnu karticu njoj i to je to, dici si R-1 potvrdu za HZZO i cao bella. Šef se pokazao kao pravo govance, ali dobro, neka. I to mislim doći pod kraj radnog vremena na kratko joj to ostaviti i otići doma natrag na mirovanje. 
    Kad je mama tak nadobudna, Noic je rekao e sad bi bilo dosta 💙🧸👶🏻


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Klikerice, mislim da te netko drugi od cura pitao za AS, ne ja 😉
    Ja sam pitala za nosiljke… Vidiš meni se taj sling najmanje sviđa, tj čini najmanje siguran, a vidim i mmama2 kaže da za to treba biti mama sigurna u sebe ili kako se već izrazila.. 
    Ja ću najizglednije uzeti mei tai i maramu…
    Sajam čekam za kupiti coocona madrac u choconilas dućanu iako ne očekujem popust veći od 10% ali ajde, i još neke sitnice…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Vidim da pisete o stezniku pa da se i ja ubacim. Ja ga uopce nisam imala namjeru kupovati a i na tecaju nnam je fizioterapeutica rekla da nakon poroda oni pogledaju sve i onda samo po potrebi preporuce steznik

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.