Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    croatina


    Hehehe super hvala 😘 i cini se ko neki monstrum od susilice😂 neka si ti nju napokon nabavila.valjda cu i ja jednog dana kad shvatim da mi stvarno treba😕😣😤😥

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Luna, di u st ides na tecaj? Zovem nekoliko dana firule i niko se ne javlja, da se zabiljezim..

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Nisam se ni ja jos prijavila..ali procitala sam na stranici rodilista da se prijave i uplate vrse kod tajnice klinike i da se tecaj odrzava svaki prvi tjedan u mjesecu, od ponedjeljka do petka u 13 sati. Upisi u google - trudnicki tecaj Split i to ti prvo izbaci..PDF format. Ne znam jel se jos negdje moze ici osim ovoga..

    [lilypie.com]

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu
    Gdje ste curke, obavila sam prvi shopping za sebe i bebaca, ali samo maaaali dio 😄

     sve je ovo bilo na sniženju pa eto što da ne 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Tankian

    Tankian

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    dreamcatcherrr

    Gdje ste curke, obavila sam prvi shopping za sebe i bebaca, ali samo maaaali dio 😄
    sve je ovo bilo na sniženju pa eto što da ne 😊


    Dobro je kristina rekla da provociras s lipim jelima 😭
    Srica pa sam u svekra bila na fazolu sa komina, a jucer nas zva na ribu sa gradela koje je on ulovia. Necakinja mu napravila neki savrseni kolac od rogaca i jabuka s prhkim tijestom. Ugl okus kao da je cokoladni. Mala ima mota za kolace. Umirat cu veceras, ali isplatilo se 😅 Mogla bi se naviknit na ovo nekuhanje.
    Di si kupila spavacice i jel se sicas cijene?
    Croatina ako imas vrimena poslikaj robicu da se divim 😊

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Tankian

    dreamcatcherrr

    Gdje ste curke, obavila sam prvi shopping za sebe i bebaca, ali samo maaaali dio 😄
    sve je ovo bilo na sniženju pa eto što da ne 😊

    Dobro je kristina rekla da provociras s lipim jelima 😭
    Srica pa sam u svekra bila na fazolu sa komina, a jucer nas zva na ribu sa gradela koje je on ulovia. Necakinja mu napravila neki savrseni kolac od rogaca i jabuka s prhkim tijestom. Ugl okus kao da je cokoladni. Mala ima mota za kolace. Umirat cu veceras, ali isplatilo se 😅 Mogla bi se naviknit na ovo nekuhanje.
    Di si kupila spavacice i jel se sicas cijene?
    Croatina ako imas vrimena poslikaj robicu da se divim 😊


    Muž mi govori kao što to prije kupujem, pa neću na vrat na nos kad budem kao kit 😑
    Ako mene pitaš kupila sam u Almi ras spavacice bile su po 200 kn ali danas su imali neko sniženje na 30 posto pa sam kupila odmah dvije. Super je materijal

    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    I ja sam bila danas u shoppingu 🙈 nesto tutica, one chicco uloske i jos neke sitnice. Jos te spavacice moram naci. 
    Ja bi sad vec sve oprala, spremila, namjestila, bas me to drzi vec par dana. 

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Dream😍ja sam jucer bila gledala za pampers1 v onom super konzumu mislim da je super najveci je? Sve ima osim 1,sad vidim da si kupila baby love sad vec razmisljam da i ja to kupim umjesto pampija..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Dream😍ja sam jucer bila gledala za pampers1 v onom super konzumu mislim da je super najveci je? Sve ima osim 1,sad vidim da si kupila baby love sad vec razmisljam da i ja to kupim umjesto pampija..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    I vidla sam mislim da u paketu 4 ili 5 violeta maramica ako se ne varam 34 ili 43 kn ne mogu se sjetit ne cini mi se puno..a koristila sam ih bila za brisanje prasine pa su mi bile ok😂a sad kak bu na bebinoj guzi ne znam..😝

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.