Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro curke 🤗
    Klikerice baldahin je super, koji si materijal uzela?
    Uff dojenje, veliki je pritisak na mame da moraju dojitit i ako ne doje da su lose majke, to bas frustrira. Moj plan je dojiti naravno, ali ako nece ici nece mi biti kraj svijeta. Znam da je sve stvar ponude i potraznje i tako cu se i ponasati. Voljela bi da uspijem barem prvih par mjeseci.. za poslije cemo uvest dohranu. Nisam jos pogledala ni jedan video, planiram ovih dana. Na tečaju cemo imat predavanje na temu dojenja, pa se nadam da ce i tamo biti korisnih informacija 😊
    Kod nas bura, napokon se dise 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    da, užasno je veliki pritisak na mame oko dojenja. mislim da nije fer da žene jedne drugima tako nabijaju stres i unaprijed strah. jer stvarno nije kraj svemira ako iz nekog razloga ne mogu ili ne žele.

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Jutro žene! Vidim tema je dojenje i strahovi. J ako želim dojiti al se ne plašim da li će ići ili neće, kako bude bit će. Dosta to ovisi o bebi, a vjerujem i samom porodu, ako bude neki stres i trauma i mami i bebi, naravno da će teže ići…
    Što se tiče kombinacije flašice i cicanja, ja sam si naručila - za slučaj da su morati izdajati - medeline flašice koje bebe moraju sisati da bi navukle mlijeko, 
    kao kad su n sisi, ne curi samo tako, pa je to kao neka sigurnost ako i bude morala vući na dudu da se neće ulijeniti i naučiti da mlijeko može samo tako iscuriti bez da ona išta radi 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Znam žene koje su uapjele sa apsolutno ravnim bradavicama, uz šeširić su ih izvukle, trebalo je vremena ali uspjele uz pomoć.
    Svjesna  zašto misliš da ne bi mogla dojiti? Nisam shvatila baš, pogotovo ako imaš ispupčene bradavice? 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Svjesna ja imam problem s bradavicama ali bi uzela sesirice i onda bi bilo ok..kasnije one same budu bass kako triba..ja san ti jednu curu dojila dr.se izdajala..jer kad je dr.imala 2mj.poceli problemi s kicmom i radi raznih zabl.i inekcija izdajala san i bacala jer san morala i tek nakon sl podoja bi mogla dojit..a imala san ga pree vise..valjda ga navukla i tim izdajanjem..par put bocica i dama nije tila vise sisu..i nastavila ja s izdajanjem…mislimmm da bocicu onako za ubacit akooo se zaista mora inace izbjegavat..jer se brzo naviknu njima je lakse potezat na nju..moje iskustvo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    barbiemama

    da, užasno je veliki pritisak na mame oko dojenja. mislim da nije fer da žene jedne drugima tako nabijaju stres i unaprijed strah. jer stvarno nije kraj svemira ako iz nekog razloga ne mogu ili ne žele.


    Da, mene živcira i što se osuđuju žene koje otvoreno kažu da ne žele dojiti. Svatko sebi bira i radi kako njemu paše. To je isto kao ono što se nekog preispituje što čeka s djecom. Možda netko želi, a ne može, a možda uopće ne želi djecu, pa što, njegov izbor. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Takodje se slazem sa vama. Trudicu se, lakse je i finansijski i ovako u sred noci samo podojis, a ne flasicu da spremas, plus prirodno - zdravije, ali ako ne mogne, jbg. Ni prvo ni zadnje koje je na AD mlijeku i necu da se opterecujem sa tim. Najbitnije je da nam dodju ziva i zdrava 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Baš tako. Ja sam apsolutno pobornik dojenja, ali jednakom mjerom nimalo ne osuđujem žene koje ne žele. Svatko ima svoje razloge. I to se treba poštivati. 
    Nije najveća tragedija ako netko ne doji, toliko je puno faktora u toj priči a najbitnije od svega je da dijete raste i napreduje. I tonje jedino bitno.
    Jedino je jako važno da majke koje žele, a ne ide, dobiju adekvatnu pomoć, jer jako puno ima problema na početku koji se daju riješiti, al ne znamo same, zato i služi patronaža i pomoć pri dojenju. 
    A sad, ako uz sav trud ne ide, uvijek je tu bočica. 

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu
    Jagodica, ne znam da li bi beba imala sto uhvatiti, konkretno vidjela sam kod frendica dojke kad doje i ogromna je razlika, areole su im velike i bradavice takodjer, znam da to nadodje kasnije i sve se uveca duplo ali eto nekako mi moje ne izgledaju kao njihove 😁
    Stavljam sliku, pretpostavljam da nemam cega da se sramim jer je to najprirodnija stvar na svijetu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Meni se čini ok, promijenit će se dosta kad rodiš i kad beba bude vukla.. Naravno da nema srama. Ipak je ispupčena. Nego, kaže mi frendica nedavno, imala je ravne, ravne skroz, znači kaže kao kod djevojčica, na kraju dojila god im pol, ali su joj pomagale sestre i patronaža sa šeširićima i izvukle se ipak nekako. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.