Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    AllieH

    Miranda, gdje ste vi na kraju narucili Bugaboo, koliko ste cekali isporuku?


    Andrews Baby Company, imali su ih izlozena u Kaptol Centru pa smo isprobali voznju, sklapanje i montiranje AS i narucili odmah. Dosla su za 10ak dana, imam sve pohvale za komunikaciju s njima 👍

    Klikerice super, bitno da je stanje pod kontrolom. Sklona sam i ja alergijama ali najcesce imam blage reakcije, sad me samo kihanje muci. 
    I ja se nadam da nisu spol fulali 😂 Najveci problem bi bila imena, ostalo imamo pokriveno. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Mina93

    Kani07

    Jutro cure vidim i vas je uhvatilo nespavanje.
    Moj bebac tuce non stop vrlo malo je miran ,ako bude tako kad se rodi bit ce veselo 😁.Ja bas ne mogu lezat ,fali mi zraka a i on se uzvrti stomak doslovno skace.sutra kontrola.

    Kazu da ce bit tako, najbolje pratit obrazac ponasanja dok su jos u trbuhu pa se lagano navikavat kad su budni i kad spavaju 🤔😁
    I meni zna ponestat zraka, najvise navecer i to lad lezim na ledjima, ona se prebacim na lijevi bok pa bude bolje 😊


    Mina93

    Kani07

    Jutro cure vidim i vas je uhvatilo nespavanje.
    Moj bebac tuce non stop vrlo malo je miran ,ako bude tako kad se rodi bit ce veselo 😁.Ja bas ne mogu lezat ,fali mi zraka a i on se uzvrti stomak doslovno skace.sutra kontrola.

    Kazu da ce bit tako, najbolje pratit obrazac ponasanja dok su jos u trbuhu pa se lagano navikavat kad su budni i kad spavaju 🤔😁
    I meni zna ponestat zraka, najvise navecer i to lad lezim na ledjima, ona se prebacim na lijevi bok pa bude bolje 😊


    Ha ha otprilike znam da je tako bit ce veselo,al samo nek bude dobro uhodat ce mo se😊

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    barbiemama

    joj, ne znam kaj bih da mi sad netko kaže da je ipak cura. na svim ikad pregledima je bio dečkić. mislim, vidjela sam i sama jajca i pimpek. no, fakat sam kupila baš sve za dečkića i mentalno se pripremila za sina. za curku nemam ni ime ni ništa. mislim da bih se baš ušokirala :D


    Ja bi isto ostala u šoku sada da je kliker curicane bi vjerovala na prvu da je moja…

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Ana89, hvala na info.

    Pa ja zapravo ne bi imala problem da su fulali spol, imamo i ime, a riješit ćemo se tih par rozih benkica :D Al ne dam svoju curicu. I ja sam sve vidila, stvarno je teško da su fulali.

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    bogme da mi kaze da ce ipak biti decko, plakala bi zbog onih slatkih haljinica 😂😂 al nadam se da nece biti iznenađenja, na zadnjem je rekao da je 100 posto siguran, a govorio je da je cura jos od 12.tjedna, a i ja sam tvrdila od starta da je cura. Postala je bas aktivna, lupa me dobrano i cesto u danu, baraba! Zvao me doktor, u srijedu idem raditi 24 satni profil secera u bolnicu pa cu cuti upute za dalje!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Dobar daaan 
    Ja sam vadila nalaze i bris grla zbog tog žarenja u grlu i kašljanja-a sve samo noću,preko dana je trpljivo. Bris uredan,iako je doktorica vidila kao te neke bijele plikiće u grlu. CRP 14,5 a leukociti na granici. Kaže prirodna medicina , a antibiotik ne daj Bože temperature. Željezo je došlo na 16,hemoglobin na granici pa ću morati vidit na kontroli je treba željezo počet 
    Samo malenom mi se vratio taj virus, zakurio s 39 temperaturom prekuječer. Sad je na summamedu pa je puno puno bolje …

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Cure s prehladama drzite se😘,vidim dosta vas uhvatilo.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mi se sada probudili🙈🙈 odlucila sam decke dns ostavit doma da se malo druzimo i peceno muffine od mandarina😍😍 to ne mogu sama ;) inace su obojica kao i muz i ja spavalice pa eto nije rjetko da prode 10 kada izlazimo iz kreveta🙃🙃
    Kaj se tice kila, curde drage, imam frendicu kaj je dobila 40 kila u prvoj trudnici, CETRDESET!!! A kostur ke inace, evo nedavno rodila curicu drugu i s njom se zdebljala 35 kg 😂😂😂 nije imala trudnicki secer..
    Inace, negdje oko 8,9 stranice teme price s poroda imate moju pricu sa poroda od Dine, koji je btw cijelu trudnocu bio curica tako da, nije rijetkost da se fula.. moj mali lupa apsolutno cijeli dan i noc, nema boga da taj 15,16 sati spava al takav mu je i brat bio 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Teatoni

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Ana89

    Teatoni

    Ana89 sto znaci R1 od firme? Kaj si im morala tocno dati? 🙄

    Da dovršim, izvod od plaća, pošalješ ili odneseš kad ga dobiješ, nosiš doznake od doktora i tamo ti daju zahtjev za rodiljnu naknadu da ispuniš.


    To sam vec odnjela kad sam otvarala komplikacije. Mislim da nemoram opet nositi. 😏 ili moram? 🤣

    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Teatoni

    Ana89

    Teatoni

    Ana89 sto znaci R1 od firme? Kaj si im morala tocno dati? 🙄

    Da dovršim, izvod od plaća, pošalješ ili odneseš kad ga dobiješ, nosiš doznake od doktora i tamo ti daju zahtjev za rodiljnu naknadu da ispuniš.

    To sam vec odnjela kad sam otvarala komplikacije. Mislim da nemoram opet nositi. 😏 ili moram? 🤣


    Za ovo prvi put cujem da R1 moras novi nositi nakon komplikacija.  Radim vec godinama u velikoj firmi i nikad ni jedna trudnica me nije trazila er ako je s komplikacija isla na pd.Jedino ako su ravno iz radnog odnosa isle na pd, znaci bez bolovanja. Ana, koji R1 ces trazit,sto su rekli od kojeg mjeseca? ti si od pocetka na komplikacijama, ti ces imati valjda 1 red na R1..Nije mi nista sad jasno


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.