Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Dragice moje, beta je preko 18 000 😊😊😊😊 idem danas doma! Kontrolni UZV iduci tjedan, nikako ne sutra! Bude sve ok :) jos cekam neurologa da mi kaze sto cu s migrenama pa nakon toga domeka :) 
    Dobila sam bolovanje 60 dana zasad tako da se bebica i ja odmaramo i tetošimo :)

  • Avatar Nina187

    Nina187

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Malina, supeeeer, baš mi je drago da je sve ok 😊😊😊 Kako ti doktori naprave paniku bez veze, niti ne znaju koliko ženu stave u brigu… Samo odmarajte i uživajte 😉

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Malina preeeeeeekrasna vijest !!! Bravo bravo jeeeej!
    Sad fino odmaranje i uživanje :)

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Super malina, uzivajte sad,a neki doktori neka se zapitaju kakve rijeci upucuju trudnicama…  

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Super malinaaa!! 😊😊😊😊

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Malina nisam ni sumnjala… Samo se ti odmaraj i tetosi bebicu nego kako…
    Fairies sretno i tebi danas pa javi…




    [lilypie.com]

  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Bravo malina,cestitkee 😍😍😍..bas mi je dragoo..mala bebica je borac..uzivaj doma i odmaraj i nista ne radi ..🤗🤗🤗..fairies sretnoo..🤗🤗🤗..ja sam 11÷4tt ovo pisanje ja ludujem vise,3-4 puta po noci me budi ,+ sise razvaljuju..ja vec mj dana nosim broj veci grudnjaka..i bole i bole..😑😑al neka,samo da bude sve ok..guramo iz dana u dan..🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    malina, čestitam, sad samo odmaraj čim više, i nemoj se naprezati, najbitniji ste ti i bebica  baš znaju doktori bezveze preplašiti i stvoriti paniku!
    fairies, kad vadiš betu? kolika ti je bila posljednja? držim palčeve da se lijepo podupla 

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Sretno svima u danasnjem danu ❤ 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jutros mi vadila i čekam nalaz sad 🤗🤗🤗🤗
    Valjda će sve bit uredu. Stalno osjećam neku brigu i zabrinutost i ne mogu se smirit. Ovo mi je prva trudnoća i uspjeli smo iz drugog puta.
    Znam da mi briga ne pomaže nego odmaže, ali kad me strah..
    P.s. ne mogu vas bolest.. Tj nadimke jer pišem sa mobitela 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.