Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mala_mrvica

    mala_mrvica

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Malina i Tratincica sretnooo zene samo polako i razmisljajte pozitivno… javljajte nam razvoj situacije

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    medi89

    3. nedelja: 5-50
    4. nedelja: 3 - 426
    5. nedelja: 19 - 7.340
    6. nedelja: 1.080 - 56.500
    7. i 8. nedelja: 7.650 - 229.000
    9. do 12. nedelje: 25.700 - 288.000

    Eh evo znaci u nekog beta moze biti 19 u 5 tjednu sve zavi od zene do zene znaci u granicama ti je nije ispod i ne brini se u maline su vec mozda blizanci u pitanju jer je beta jako velika tako da sve je ok kod tebe mila ne brini :*


    medi carico.. u pravu si, kod maline su sigurno u pitanju blizanci :) ništa, idem zvat ginekologa kad bi došla na pregled..

    hvala curke na podršci :)

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenskice. 
    Vec sam juce pisala ali nitko mi ne pise. Jel ko ima ovdje iskustva sa duphaston?planiram vec duze da zatrudnim ali nikako da uspijem. Duphaston pijem jer nemam mengu po duze vrijeme.
    Zadnje kad sam pila sam pratila ovulaciju uz LHtrakice koje su bile pozitivne 5dan duposton. Je to moguce da sam onda imala ovulaciju i da ostanem trudna? 

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Magica, ja nisam pila duphaston, ali ima ovdje djevojaka s iskustvom pa će ti sigurno netko odg. :)
    oprosti, nisam shvatila kada su ti bile pozitivne trakice, koji dan ciklusa? i koji dan ciklusa ti je danas? Naravno da je moguće da si imala ovulaciju :)

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Daj cure, vi mene zezate :D aaaaa :D
    Joj boze mili. :)
    Definitivno drugo misljenje cekam u petak, a mozda do petka i bude sve ok :) javljam sve,grlim vas!❤

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Tratincica evo sad sam gledala u nalaz, na 33dc mi je beta bila 1751 😊
    Malina sretno !!

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Imam ne redovitu mengu. Zadnji puta sam imala 24.5 i dok. Mi dal Duposton da bi dobila mengu da mogu hormone izvadit. 5.10 sam pocela piti duposton 2×1.10dana.
    10.10 mi na LH trakicama pokazivalo da imam ovulaciju. Jel to moguce?jel postoji mogućnost da sam ostala trudna? 

  • Avatar mareelica

    mareelica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! 
    Evo i mene k vama, nadam se da me primate! 

    Prije skoro dvije godine smo se prestali paziti, u stilu, kad beba dođe, super… i tako su mjeseci išli, nikako da nam se “desi”… i svaki mjesec nešto… pa sam ja na terenu par mjeseci godišnje, pa liječenje ureaplasme, pa tu i tamo ne naciljaš plodne dane… uglavnom, postalo je jako frustrirajuće…. a želja za bebačem neopisiva! i tako se svaki mjesec nadaš, pa razočaraš…pa u krug… 
    ali nedamo se… danas mi je 5.d.c i puno nade polažemo u ovaj mjesec… 
    dogovorili smo da nećemo paničariti još 2 mj - do nove godine, a nakon toga na sve moguće pretrage i ostalo što će trebati….
    Držite se cure, želim vam svu sreću!!! 

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Joj Magica, 24.5. je bila zadnja menstruacija? to je stvarno dugačak ciklus. ne znam je li moguće kod tako dugog ciklusa uopće imati ovulaciju.. stvarno mi je nezahvalno komentirati, možda naša Grizli zna više o takvim slučajevima..

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    MalaTajna222

    Tratincica evo sad sam gledala u nalaz, na 33dc mi je beta bila 1751 😊
    Malina sretno !!


    Tajna, pa to je bome visoko onda :D ja sam na 33dc imala 563.. tko sad nosi blizance :P u kojem si tjednu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.