Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    enna, stvarcice su preslatke! Ja imam par stvarcica u velicini 50, tek toliko da se nadje…svjesna, evo za moja npr.postoji baza za kupiti (kunert, tako i ne znam koja jos pase na tu bazu). Ali probala sam ju u autu pricvrstiti samo s pojasom i sve stima! S tim da smo naknadno ipak kupili i-size koju cemo drzati stalno u autu. Ajmo dalje…m.girl, sretna sam zbog tebe i da je ogtt dobar! i preslatki ste 😍 ptičice, bit ce sve dobro na pregledu, cekamo te s dobrim vijestima! klikerica je pitala za kks, ja idem svaka tri tjedna za stitnjacu, kks sam radila u 12. i sad skupa uz ogtt. Briseve mi jos nije uzimao, pitat cu ga bas na iducem pregledu (prije ivf-a su bili u redu). ne znam jesam li jos nesto htjela komentirati…veceras letimo nazad, pohvatat cu zaostatke kad sletimo! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    salatice, izdrzi!!! di cu tebe zaboravit 😍😍😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Hvala ti draga du!  Sretno nam se vrati.
    Ja nemam baš ništa broj 50 još, baš si razmišljam jel da uzmem kompletić za iz bolnice 50 ili 56 brojček, ko zna kakav će biti. Sad ćemo sve čuti 23.10. kod dr.Kosa, pa ćemo onda vidjeti.
    E curke, imam kupon od C&A -20% koji vrijedi od 22.-29.10. i vrijedi i za webshop, tak da ću vam slikati pozadinu kupona tj.kod pa si naručite po nižoj cijeni ako želite. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Enna010

    Cure sretno na pregledima.. ja sam vjecito i zaostatku sa temam ali evo uspjela sam upratiti da su svi dobro i da ce biti dobro sto je najvaznije. Vidim kod vecine ukljucujuci i mene razni strahovi se javljaju kako se blizi termin ali bice sve dobro❤️ U medjuvremenu pocela i ja da shopingujem nisam jos nista u velicini 50 uzela rijetko je gdje i ima. Jeste li vi uzimale? Evo malo slikica


    Ovaj prvi komplet imamo i mi… baka i dida su mu to kupili i mislim da ce kliker u tome I am number One izaci iz bolnice😁

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Dobila sam dosta bodija u vel.50, imam i hlacice ali uglavnom je sve 56. nema nista vece

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ma drame. Jutros CTG tahikardija, 170-180 otkucaji. Ponovi opet, opet isto i onda za sat ponovo i onda uredan. Ja pocela plakati, jedva se smirila. A toliko je gruba bila pri uzimanju briseva da mi je krenula sukrvica i boli.
    Sutra mi stavili i fetalnu ehokardiografiju da radim. Samo dodaju nesto. Ja stalno ponavljam da me zdravu razbolise.
    Posjetio me moj doktor, sav raspoložen kao, hvali se kako je on nasao dublji dzep vode i opet bi, kako on to se trudi, u prevodu da ovi ostali ne. PA ZASTO SI ME POSLAO OVDJE KONJINO JEDNA. Znaci mrzim ga iz dna duse.
    Onda dodje jedan, gleda nalaze i pitam ga ja ovako za stanje. On kao pa moze se povecati i kuca ili smanjiti i da te poradjamo, ali dobra je pedijatrija ovdje, bebe od 1600kg imaju veliku sansu, tako nesto krenu. Ja opet jauk, nmg se kontrolisati. Znaci proklinjem ginekologa svog.  
    Stigao mi dnevni profil secera:
    12:00h - 8,1
    18:00h - 5,9
    00:00 - 5,6
    06:00 - 3,8
    I rade i danas. Zatim inzulin: prije jela 8,7, a poslije 120 min - 33,00. Sto je odlicno i ogromna razlika od prije. Ali pise, krv hemoliticna, sta to znaci, ne znam.
    Eto mog dana, divnog 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Salatice, cuvaj se misli na sebe, i na bebaca, nemoj se sekirati doktorima, bitno da oni vode brigu o tebi. Barem ce te ispregledavati od glave do pete sta i nije toliko losa stvar😊 usput iz prve ruke tu imas iskustva rodilja i bebaca 😊 
    Sretno svima na pregledima, i brz oporavak svima koji su u prehladama i slicnim virozama 😊
    Zadranka, àaaaaaaaaa zeno, pa i ja sam 185 a muz skoro 2m 😂😂😉😂 koji dozivljaj mi jr bija oovo doznat😂 jesu ti dica normalne visine inace?haha.. i koja kolica imas na svoju visinu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ma drame. Jutros CTG tahikardija, 170-180 otkucaji. Ponovi opet, opet isto i onda za sat ponovo i onda uredan. Ja pocela plakati, jedva se smirila. A toliko je gruba bila pri uzimanju briseva da mi je krenula sukrvica i boli.
    Sutra mi stavili i fetalnu ehokardiografiju da radim. Samo dodaju nesto. Ja stalno ponavljam da me zdravu razbolise.
    Posjetio me moj doktor, sav raspoložen kao, hvali se kako je on nasao dublji dzep vode i opet bi, kako on to se trudi, u prevodu da ovi ostali ne. PA ZASTO SI ME POSLAO OVDJE KONJINO JEDNA. Znaci mrzim ga iz dna duse.
    Onda dodje jedan, gleda nalaze i pitam ga ja ovako za stanje. On kao pa moze se povecati i kuca ili smanjiti i da te poradjamo, ali dobra je pedijatrija ovdje, bebe od 1600kg imaju veliku sansu, tako nesto krenu. Ja opet jauk, nmg se kontrolisati. Znaci proklinjem ginekologa svog.
    Stigao mi dnevni profil secera:
    12:00h - 8,1
    18:00h - 5,9
    00:00 - 5,6
    06:00 - 3,8
    I rade i danas. Zatim inzulin: prije jela 8,7, a poslije 120 min - 33,00. Sto je odlicno i ogromna razlika od prije. Ali pise, krv hemoliticna, sta to znaci, ne znam.
    Eto mog dana, divnog 🙄


    Molim te nemoj se nervirati koliko god mozes izdrzati. Nije lako…tesko je,ali svi oni zajedno rade timski da Lena i ti dogurate do kraja i da vam zivot bude lijepsi. Ovih zadnjih mjesec dana je vjerovala ili ne najbitnijih mjesec dana u Leninom razvoju,i samo ga ispravno moze imati ako je ispod tvoga srca. Zato… udahni,izdahni… pa opet… i budi svjesna…da je to sada tih 30tak dana koje moras izdrzati za zivot tvoje Lene jer su prebitni! I nitko to osim tebe drugi ne moze… sve smo ti ovdje podrska! 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ma drame. Jutros CTG tahikardija, 170-180 otkucaji. Ponovi opet, opet isto i onda za sat ponovo i onda uredan. Ja pocela plakati, jedva se smirila. A toliko je gruba bila pri uzimanju briseva da mi je krenula sukrvica i boli.
    Sutra mi stavili i fetalnu ehokardiografiju da radim. Samo dodaju nesto. Ja stalno ponavljam da me zdravu razbolise.
    Posjetio me moj doktor, sav raspoložen kao, hvali se kako je on nasao dublji dzep vode i opet bi, kako on to se trudi, u prevodu da ovi ostali ne. PA ZASTO SI ME POSLAO OVDJE KONJINO JEDNA. Znaci mrzim ga iz dna duse.
    Onda dodje jedan, gleda nalaze i pitam ga ja ovako za stanje. On kao pa moze se povecati i kuca ili smanjiti i da te poradjamo, ali dobra je pedijatrija ovdje, bebe od 1600kg imaju veliku sansu, tako nesto krenu. Ja opet jauk, nmg se kontrolisati. Znaci proklinjem ginekologa svog.
    Stigao mi dnevni profil secera:
    12:00h - 8,1
    18:00h - 5,9
    00:00 - 5,6
    06:00 - 3,8
    I rade i danas. Zatim inzulin: prije jela 8,7, a poslije 120 min - 33,00. Sto je odlicno i ogromna razlika od prije. Ali pise, krv hemoliticna, sta to znaci, ne znam.
    Eto mog dana, divnog 🙄


    Salatice, malo te psiha sredila čini mi se…🙄🙄. Ne slušaj tog tutleka koji te tu poslao i njegova hvalisanja. Ovaj moj je isto prošle godine zvao u KBC Rijeku, a poslao me mesarima u Pulu inicijalno i tamo su me uništili skoro.
    Slušaj onaj glasić u sebi koji ti govori da će sve biti ok 😍 i naš koji ti isto govori😍😍😍 Šaljem ti pozitivne vibracije i zagrkjaje 🤗,pričaj sa Lenom bit će ti lakše, pa kad ti odgovori, još bolje.
    A zašto ti svaki dan uzimaju briseve? To mi nije jasno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.