Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Amarenna ajme preslatkoooo 🥰
    Ako se ne varam, jednom si spomenula da si iz Osijeka!?
    Gdje si radila 4D ako jesi (ako nisam pobrkala s nekim) i koja je cijena? Baš sam i ja počela gledat, a ni sama ne znam gdje je ok oprema i razmjerna cijena.

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Lana99

    Amarenna ajme preslatkoooo 🥰
    Ako se ne varam, jednom si spomenula da si iz Osijeka!?
    Gdje si radila 4D ako jesi (ako nisam pobrkala s nekim) i koja je cijena? Baš sam i ja počela gledat, a ni sama ne znam gdje je ok oprema i razmjerna cijena.


    Cure prekrasne ste, hvala svima! 🥰
    Lana tako je iz Osijeka sam, radila sam uzv privatno u agramu, uzv je oko 50 eura. 

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    Sljedeći pregled 28.08. 👶
    Jesenske bebe 2023. lista 885 str. 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Saraa12

    Saraa12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Hvala curke :)

  • Avatar Saraa12

    Saraa12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Hvala curke :)

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Saraa, bome tvoj trbuscic je po veličini ko koj, baš me zanima kako ćeš do kraja izgledati, super izgledaš!😍
    Mom94, kupam se..more je ovdje puno toplije nego na Kvarneru ☺️ najbolje od svega je što su plaže gotovo prazne.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Saraa, ko moj 😵 tipfeler 

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Saraa12

    Saraa12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    ja ni ne znam kako ćemo ove godine sa morem, suprug je preuzeo ulogu voditelja, nešto malo drugačije no dosada, i ne zna kada će uzeti godišnji.. klinci idu sa mojom mamom krajem 7. mjeseca, nadam se da ako će sve biti okej, da ću se moći malo bućnuti sa njima 🙈🤭😊

  • Marulek

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    La_Lupa i Padakisa, što se tiče procedure za čuvanje matičnih, ali ne za osobne potrebe to mi je sve jasno. Samo ne znam koliko zakidam bebu u startu za tih 90 sekundi pupkovine što bi ju imala u slučaju da ne darujem, to nigdje ne nalazim

    Saraa12 ja sam trudna dan manje, ali mi je trbuh 3*veći. Počela sam sa 57,5kg, sad sam na 64

    Danas išla na hitnu jer mi je šljusnula neka prozirna tekućina bez mirisa, pa sam išla provjeriti za svaki slučaj da ne bi negdje curkala plodna voda, ali sve je ok. Beba je glavom dolje, ja sam mislila da se prvi put okrenu glavom dolje iza 30.tjedna, ali očito sam bila u zabludi

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lalaland1991

    lalaland1991

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Evo da podijelim novi simptom, kod sjedanja u auto me zaboli simfiza (valjda, nema kaj drugo). Tak da sam pocela sjedat tak da prvo sjednem guzicom a onda ubacim noge unutra, onak ko bakica 😂
    Nadam se da nebu gore jer citam da cure nemreju hodat kolko ih boli

    10.9. stigla naša ljubav ❤️

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Amarenna ajme slatke bebe🥰🥰🥰🥰 med!
    Ja iskreno nemam pojma di otici na 4D s obzirom da vodim trudnocu u bolnici, ako netko ima preporuku - sibnite please 🙃 
    Btw nasla sam ovo: 
    https://www.ponudadana.hr/zdravlje/ginekoloski-pregledi/4D-ultrazvuk-i-DVD-snimka-vase-bebe-na-drugaciji-nacin-uz-ukljucen-anomaly-scan-pomocu-kvalitetnog-Samsung-uredjaja-u-centru-grada-70031_1?a_aid=58eddaj44io&a_bid=37dfa676&utm_source=affiliate&utm_medium=agreg&utm_campaign=dajsve.com#cG9wdXAlM0RuLXBvcHVwLW8= [ponudadana.hr]

    Kiki sretno sutra na ogtt, obavezno javi dojmove da znam sto me ceka 🤭 😘 

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.