Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Džuli365

    Bokic buduce mame, trebam vase misljenje i iskustvo, znam da pitanje ne pripada ovoj temi.Menstruacija mi kasni 7 dana, na dan kad sam ju trebala dobit bio je osjecaj isti kao da ce svaki tren doci, trajalo 4 dana te prestalo, jucer navecer mucnina, grcevi dole i bol u bradavicama i malo zigaju, kao da nekad osjetim. M ni na vidiku, test radila jucer negativan? Molim vase misljenje i unaprijed hvala.


    Najbolje se javi svom ginekologu moze biti svasta a i nemora. Vecinom su problem ciste ili miomi, ali opet najbolje provjeri. 🙂

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Lana99

    Samo si jedan dan kraće nego ja🙈
    Ali meni je dala pregled za 3tj kao da 3 puta u početku mjeri i da utvrdimo točan termin jer mi se ne može računati po zm zbog 

    imaš li mučnine i ostale smetnje😅il si kao i ja bez toga još uvik

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • Avatar mami_m

    mami_m

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    teich95

    Mami_m moja sestra ima dvojajcane sinove,bilo joj je tesko ali sad kad imaju po 10godina kaze da vece srece nema od blizanaca i to nakon dva sina i kceri muzu joj rekli nakon bolesti da vise nece moci imati djece i nisu se pazili i cetvrta tridnoca twinsi..javljaj nam se cesce,svu srecu ti zelim💞


    Aaaj kako preslatko 🥰🥰🥰 hvala puno
    Dokaz da je sve u Bozijim rukama

    🧑 31
    👩 27
    👧❤ 5
    10/22 💔 missAb 8tt
    🩸Trombofilija
    27.1. ➕️🥰
    clexane 💉
    👭🩷🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    jopa1234


    imaš li mučnine i ostale smetnje😅il si kao i ja bez toga još uvik


    Nemaaam, možda ćemo mi biti one sretnice bez mučnina 😂
    Malo mi nekad zasmetaju mliječni proizvodi i tjt

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Jopa, lana, definitivno ste sretnice, bitno je samo da niste u strahu jer ih nema 😊
    Meni se počelo dešavati da odem na wc, za 15 min opet osjećam da trebam piškit, dođem na wc kad ono ništa…odmah me ulovila panika da je neka infekcija, al ništa me ne peče i ne boli. Na kraju sam odustala od pokušaja i piskila kasnije..jel se to još kome desilo? Sad je sve ok, al me brine taj čudan osjećaj da trebam mokrit.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 857

    Prijavi adminu

    Neznam kako ce biti vama ali meni je ovo drugo tromjesecje 100 puta gore od prvgo. U prvom mi ništa nije bilo a ovo sad haos od glavobolja do menga bolova do upaljenih sinusa užas živi. Svako malo nešto drugo.  Tješi me jedino sto ću u ponedjeljak zvat za kontrolu da me naruce i vidim je li sve ok. Sad skoro svaki dan osjećam bebicu i to me smiruje.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Jopa, lana, definitivno ste sretnice, bitno je samo da niste u strahu jer ih nema 😊
    Meni se počelo dešavati da odem na wc, za 15 min opet osjećam da trebam piškit, dođem na wc kad ono ništa…odmah me ulovila panika da je neka infekcija, al ništa me ne peče i ne boli. Na kraju sam odustala od pokušaja i piskila kasnije..jel se to još kome desilo? Sad je sve ok, al me brine taj čudan osjećaj da trebam mokrit.


    Meni se znalo događati da mi se piški odem na wc kad ono par kapi i gotovo , onda sljedeći put normalno sve

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    Sljedeći pregled 28.08. 👶
    Jesenske bebe 2023. lista 885 str. 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Jelusicka i meni je zasad drugo tromjesečje gore od prvog. U prvom mi je bilo super jer nisam imala mučnine niti nekih posebnih simptoma osim umora. A sad već imam poprilične probleme sa želucem, žgaravicom i kiselinom. Ali ja sam i prije trudnoće znala imati problema sa želucem pa sam se toga i bojala u trudnoći, i evo počelo je… 

    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 beta 140 ✅ 350 ✅ 1800✅ 3800✅
    UZV 10/01/23 imamo ❤️
    15/02/23 mini anomaly ✅ kombinirani ✅
    17/02 Qualified 360 ✅dečko 💙
    Anomaly scan ✅
    lelicaa91@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 857

    Prijavi adminu

    Mimica91

    Jelusicka i meni je zasad drugo tromjesečje gore od prvog. U prvom mi je bilo super jer nisam imala mučnine niti nekih posebnih simptoma osim umora. A sad već imam poprilične probleme sa želucem, žgaravicom i kiselinom. Ali ja sam i prije trudnoće znala imati problema sa želucem pa sam se toga i bojala u trudnoći, i evo počelo je…


    Imaš li bar menga bolove i bolove pri dnu leda.. Kontam i dalje se maternica razvlaci valjda je normalno . sreća eto jos me želudac nije ali ništa me ne bi iznenadilo….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Amarenna, e pa tako i meni…umirila si me, očito se dešava.
    Jelusicka, meni teško da može bit gore od prvog tromjesečja 🙈 al to je očito svakome drugačije. Meni su mucnine i dalje prisutne, al se osjećam bolje. Više nisu one mučnine od kojih sam na rubu života.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.