Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Danubis90

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Meni su isto mucnine preko noci nestale, a pojacao se apetit. Al ako nisi mirna bolje radi sebe da odes da se umiris.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Ma ne sekiraj se, pa normalno je da prestaju mucnine, meni su se isto tako povukle 11-12 nedelja, sad ih nemam uopste, samo sam odjednom skontala da mi se nista ne gadi i imam apetiti 😂. Opusti se i uzivaj 🥰

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MalaG

    MalaG

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Ženica drage, hvala vam od ❤️ na utjesi! Divne ste i umirile ste me (barem za sada 😂). 🤗❤️❤️ Vi ste jedine kojima se mogu pojadati, a da će me razumijeti i puno znači!
    Vidim da nisam jedina zabrinuta i da nas ima više sa istim brigama, izgleda da je normalno da stalno oko nečeg brinemo. Kada god čujem da je netko imao spontani, baš se zabrinem i odma me zaviju crne misli pa se briga dodatno pojača. Vidjet ću kako će mi biti sutra i u petak pa onda odlučiti hoću li čekati idući tjedan ili otići ranije. Nadam se da će biti sve dobro, i razmišljam pozitivno.🙏🙏🤗❤️

    🙋37g 🙋🏽‍♀️27g
    BetaPlus
    08/22 1.ICSI ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️17.09.'22.➖💔
    01/23 2.ICSI ➡️12🥚 ➡️3 oplođene ➡️ET 2 trodnevna 17.01.'23. ➡️28.01.'23. ➕ 1.Beta 243 | 2.Beta 497 ➡️6+1tt 💓 NIPT☑️ Amnio☑️ Stiže nam 💙 22.09.'23. nam je stigao P!💙

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    MalaG

    Ženica drage, hvala vam od ❤️ na utjesi! Divne ste i umirile ste me (barem za sada 😂). 🤗❤️❤️ Vi ste jedine kojima se mogu pojadati, a da će me razumijeti i puno znači!
    Vidim da nisam jedina zabrinuta i da nas ima više sa istim brigama, izgleda da je normalno da stalno oko nečeg brinemo. Kada god čujem da je netko imao spontani, baš se zabrinem i odma me zaviju crne misli pa se briga dodatno pojača. Vidjet ću kako će mi biti sutra i u petak pa onda odlučiti hoću li čekati idući tjedan ili otići ranije. Nadam se da će biti sve dobro, i razmišljam pozitivno.🙏🙏🤗❤️


    Bit će sve dobro bez brige, samo pozitivno 😊 mene je uvijek strah prije pregleda kako se bliži baš me uhvati panika da neće nešto bit uredu onda kad vidim bebicu odma olakšanje osjetim, baš kad čujem za spontane, pa neuspješna prošla trudnoća….Al sve će bit dobro 🙏❤

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    Sljedeći pregled 28.08. 👶
    Jesenske bebe 2023. lista 885 str. 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 857

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/WncTZYy [ibb.co]

    Vidite li vi ista? Ili se meni čini. Već sam se zabrinula nikakvih desavanja kod mene nit me grudi bole nit stomak raste samo glava boli standard.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 857

    Prijavi adminu

    Tek sad vidim koliko sam dlakava 🤣🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Blue1986

    Blue1986

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    https://ibb.co/WncTZYy [ibb.co]

    Vidite li vi ista? Ili se meni čini. Već sam se zabrinula nikakvih desavanja kod mene nit me grudi bole nit stomak raste samo glava boli standard.


    Meni se čini kao da vidim onu crtu na stomaku da se pojavljuje 😀

    28.1. +
    6.2. Uzv
    20.2. Uzv 21.3. Uzv 19.4. Uzv 17.5 Uzv 14.6 uzv 12.7 uzv, 2.8. Uzv https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;95/st/20230919/dt/6/n/Tia/k/c7ea/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Jelušićka ja samo vidim da ti se pojavila  linea  negra heh nemogu ovako procijeniti, slikaj se s boka onda se najbolje vidi.. e kazu ako je preko cijelog trbuha da je decko tako je meni bilo u prosloj 😊
    Amarenna tako i ja jutro prije pregleda prvo proljev dobijem od straha,kad dođem kod dr ako moram cekat duze od 5min odem par puta u wc piskit a nemam sta ispiskit 🤣
     Cure ako vam mucnine prestaju nemojte se brinuti,sad ce biti neizvjesno dok se bebe nepocnu javljati.. samo ce trbuh lagano rasti i moze vam biti nekad pa nekad muka na nesto i da povratite.. razumijem vas i ja sam se brinula u prosloj dok se sin nije poceo ritati,ali kad je dosao 3 trimestar i kad su mi se vratila konstantna povracanja od jake zgaravice,rekla sam si da cu sad max uzivati u 2 trimestru kad nemas osjecaj da si trudna 🤣💕 jedino mi se strah javlja pred preglade i to nenormalan,ali to je sve normalno. Mene je strah i obicnog dr i zubara ma svih 🤣😔

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/7Jr3wFv [ibb.co]

    https://ibb.co/hRYCj5q [ibb.co]

    Ako nekome treba, tamnije su C&A i super su udobne, dodju oko 20 €, svjetlije su Veromoda  nesto skuplje oko 40 € ali isto super udobne. Gore ova tkanina ima jos lufta kako stomak bzde rastao, a tamo na ljeto cu samo haljine nositi.  Ja nazalost morala kupiti farmerice jer jos radim pa ne mogu u tajicama na posao, a hladno mi za haljine jos. Kontam ili cu ih nekome proslijediti ili za iducu neku trudnocu 🤭

    Sto se tice simptoma, meni je isto, naidju dani pitam se je li sve ok, zaboli me glava ili donji stomak ovih dana pa se kontam sta je sadm. Grudi me i dalje bole i stomak se vidi, inace sve ostalo od simptoma nemam vise. Ali to je normalno ja mislim. Ja imam pregled iduce nedelje i ne mogu docekati da je vidim 🩷

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Tek sad vidim koliko sam dlakava 🤣🤣


    😂😂😂 Isto i kod mene 🤭

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.