Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Ribic da sam se barem ja tako snašla možda bi sve otišlo u drugom smjeru.
    Sani pa svi hvale dr Škvorca ali sam ja odlučila dati šansu dr jer je žena 😒 i kao nova je pa možda nema pacijenata pa da joj ja budem vjetar u leđa… Totalni zajeb. Ali kako se kaže nitko te ne može zajebati kao ti sam sebe.
    Sad mozga da jednostavno odem kod dr Alebica privatno pa ko ga jebe. Jednom se živi.
    Anii tebe su stvarno ubili u pojam. Stvarno ti dr lupaju ko otvoreni prozor. Mi smo ionako u panici i tužne i osjećamo se kao promašeni slučaj (barem ja jer svi drugi se prokreriraju ko ludi samo ja moram zbog toga kod doktora) i onda oni zajebavaju.

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Razumna

    Katusa je bila prošli petak kod te iste dr i ona je bila zadovoljna i sad si ja stalno vrtim u glavi da je možda problem u meni i da sam zbog hormona preosjetljiva.
    Možda jedino dobro iz svega ovoga je što muž misli da sam super žena 🙉 tj rekao je da je znao da sam badass ali nije očekivalo da se mi žene moramo nositi sa takvim stvarima. A njemu se nije svidjelo što je dr vodila razgovor sa njim a radi se o mome tijelu….


    Pa i mene je pitala po sto sam dosla, ja sam rekla na dogovor za dugi protokol, jer ne zna sto sam dogovarala s dok prije nje. Uzv mi je bas dugo radila, isto je gledala protokole drugih ali kao sto ti je rekla Stela da vidi kako je tijelo reagiralo. Meni je cak neg reagirala na Alebica jer je isao s blagom stim i 4 jajne su bile nrzrele. Ti sama najbolje znas, drzim fige da FET uspije. 💕👍🌈

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Razumna

    Katusa je bila prošli petak kod te iste dr i ona je bila zadovoljna i sad si ja stalno vrtim u glavi da je možda problem u meni i da sam zbog hormona preosjetljiva.
    Možda jedino dobro iz svega ovoga je što muž misli da sam super žena 🙉 tj rekao je da je znao da sam badass ali nije očekivalo da se mi žene moramo nositi sa takvim stvarima. A njemu se nije svidjelo što je dr vodila razgovor sa njim a radi se o mome tijelu….

    Pa i mene je pitala po sto sam dosla, ja sam rekla na dogovor za dugi protokol, jer ne zna sto sam dogovarala s dok prije nje. Uzv mi je bas dugo radila, isto je gledala protokole drugih ali kao sto ti je rekla Stela da vidi kako je tijelo reagiralo. Meni je cak neg reagirala na Alebica jer je isao s blagom stim i 4 jajne su bile nrzrele. Ti sama najbolje znas, drzim fige da FET uspije. 💕👍🌈


    Samo zbog tebe ću joj dati šansu i nadam se da će drugi put biti bolje. Tj nadam se da kad prespavam da će mi to bolje leći. Možda sam u šoku zbog dojma. 
    I još jedna stvar. Dakle ja sam kod dr L i dobro znam što je čekanje. Ali me iznenadilo da smo i danas čekali dr pola sata. Još muž nakon 15min kaze ajmo a ja nisam poslušala jer sam očekivala čudo a kad ono 💩

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Iman

    Iman

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    MakiST

    Cure kod mene jutros snjesko bijelic, sretno ostalima! 😘


    Grlim te ❤❤❤❤

    👩 31 godina - sve ok
    🧔30 godina - azoospermia
    10/21 - aspiracija
    20.12.21 FET 2 blastociste - beta 11dpt 9.2, 19dpt 31, 23dpt 452 - vanmatericna 💔
    8.6.22 FET 2 blastociste - 7dpt +🍀
    ❣beta 1. 20.6. (12dpt) - 1884.8 ♡ 💞
    ❣beta 2. 22.6. (14dpt) >3000 ♡🍀
    UZV. 19.7. (7+6) ❤❤ 🙏🍀
    Heparin 0,4 💉 - od 23tt heparin 0,6
    Panorama ✔ curica 💗 i decko 💙
    01/2023 Stigla naša dva sunca ❤💙

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    ružica

    A da, to je privatno ali preko Hzz. Ne znam, ja kad imam loš osjećaj to je to.
    Meni je moja gin savjetovala Pecotića, ali ipak sam otišla u dr. marušić i nisam požalila. Žena je super, ali realno jesi na traci, ali eto opet uz sve to je ok.
    Nego cure, molim Vas za jedno misljenje jednog komentara od dr.na transferu.
    Znači rekla minje s obzirom na vaš nalaz stanice su dobre, visjet ćemo oće li biti koja blastocista za zalediti.. kad je prošaomfet, kaže sve je prošlo odlično. I onda na kraju prije nego me pozdravila kaže ako zatrudnite napit ćemo se. To me baš nekako dotuklo. Kao da uopće ne računa na mene.


    Jel ti to rekla dr Marušić? Ako je, totalno njezin stil, ja bi se još dodatno nadovezala i našalila na svoj račun jer znam da nema ništa zlonamjerno u njezinim komentarima. Tako ona funkcionira, to npr i meni odgovara jer se približi pacijentici skroz, nema u nje nekih strogih termina tako da ne razumiješ šta govori. Ne brini, ništa loše i ne znači da je to kod tebe težak proces, da pače. 🙂 Želim ti puno sreće! 🤞🏻🤗

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Da, da baš ona🥴. Ja sam se tu glupo osjetila, jer mi je izgledalo znaš ono.. ne mislim da je zlonamjerno, dapače… 

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Angeleyes hvala puno, ma ja bi bila zadovoljna da uplaki iz nekog puta, samo da upali. Sretno i tebi s trudnoćom, pretpostavljam da si vec pomalo nestrpljiva ali uživaj u svakom danu. Meni je razdoblje trudnoće (iako je bilo dosta problema) bilo naljepše u životu.❤️👶

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Razumna

    Katusa je bila prošli petak kod te iste dr i ona je bila zadovoljna i sad si ja stalno vrtim u glavi da je možda problem u meni i da sam zbog hormona preosjetljiva.
    Možda jedino dobro iz svega ovoga je što muž misli da sam super žena 🙉 tj rekao je da je znao da sam badass ali nije očekivalo da se mi žene moramo nositi sa takvim stvarima. A njemu se nije svidjelo što je dr vodila razgovor sa njim a radi se o mome tijelu….

    Pa i mene je pitala po sto sam dosla, ja sam rekla na dogovor za dugi protokol, jer ne zna sto sam dogovarala s dok prije nje. Uzv mi je bas dugo radila, isto je gledala protokole drugih ali kao sto ti je rekla Stela da vidi kako je tijelo reagiralo. Meni je cak neg reagirala na Alebica jer je isao s blagom stim i 4 jajne su bile nrzrele. Ti sama najbolje znas, drzim fige da FET uspije. 💕👍🌈


    Imam pitanje. Danas sam čula da klinika radi od pon do petka. A što ako aspiracija padne na subotu i nedjelju?
    Kad se ide na folikulimetrije? Ja danas nisam vidjela nikoga na folikulimetriji, bile su samo neke jako stare gospođe pretpostavljam zbog nekih drugih usluga klinike.
    Danas dr kaze da oni inzistiraju na blasticama ali što ako blastici 5 dan padne na nedjelju a klinika ne radi nedjeljom, jel možda biolozi rade nedjeljom? 

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Razumna

    Kacusha

    Razumna

    Katusa je bila prošli petak kod te iste dr i ona je bila zadovoljna i sad si ja stalno vrtim u glavi da je možda problem u meni i da sam zbog hormona preosjetljiva.
    Možda jedino dobro iz svega ovoga je što muž misli da sam super žena 🙉 tj rekao je da je znao da sam badass ali nije očekivalo da se mi žene moramo nositi sa takvim stvarima. A njemu se nije svidjelo što je dr vodila razgovor sa njim a radi se o mome tijelu….

    Pa i mene je pitala po sto sam dosla, ja sam rekla na dogovor za dugi protokol, jer ne zna sto sam dogovarala s dok prije nje. Uzv mi je bas dugo radila, isto je gledala protokole drugih ali kao sto ti je rekla Stela da vidi kako je tijelo reagiralo. Meni je cak neg reagirala na Alebica jer je isao s blagom stim i 4 jajne su bile nrzrele. Ti sama najbolje znas, drzim fige da FET uspije. 💕👍🌈

    Imam pitanje. Danas sam čula da klinika radi od pon do petka. A što ako aspiracija padne na subotu i nedjelju?
    Kad se ide na folikulimetrije? Ja danas nisam vidjela nikoga na folikulimetriji, bile su samo neke jako stare gospođe pretpostavljam zbog nekih drugih usluga klinike.
    Danas dr kaze da oni inzistiraju na blasticama ali što ako blastici 5 dan padne na nedjelju a klinika ne radi nedjeljom, jel možda biolozi rade nedjeljom?


    Rade ti vikendom, meni su padale i aspiracije i transferi vikendom, tako da nemoj brinuti 😊

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Razumna

    Kacusha

    Razumna

    Katusa je bila prošli petak kod te iste dr i ona je bila zadovoljna i sad si ja stalno vrtim u glavi da je možda problem u meni i da sam zbog hormona preosjetljiva.
    Možda jedino dobro iz svega ovoga je što muž misli da sam super žena 🙉 tj rekao je da je znao da sam badass ali nije očekivalo da se mi žene moramo nositi sa takvim stvarima. A njemu se nije svidjelo što je dr vodila razgovor sa njim a radi se o mome tijelu….

    Pa i mene je pitala po sto sam dosla, ja sam rekla na dogovor za dugi protokol, jer ne zna sto sam dogovarala s dok prije nje. Uzv mi je bas dugo radila, isto je gledala protokole drugih ali kao sto ti je rekla Stela da vidi kako je tijelo reagiralo. Meni je cak neg reagirala na Alebica jer je isao s blagom stim i 4 jajne su bile nrzrele. Ti sama najbolje znas, drzim fige da FET uspije. 💕👍🌈

    Samo zbog tebe ću joj dati šansu i nadam se da će drugi put biti bolje. Tj nadam se da kad prespavam da će mi to bolje leći. Možda sam u šoku zbog dojma.
    I još jedna stvar. Dakle ja sam kod dr L i dobro znam što je čekanje. Ali me iznenadilo da smo i danas čekali dr pola sata. Još muž nakon 15min kaze ajmo a ja nisam poslušala jer sam očekivala čudo a kad ono 💩


    Nemoj zbog mene davati sansu. Ja sam mozda na njih navikla. 😁 Moras se osjecati pouzdano uz doktora. Meni se svidjelo sto me podupire kod intralipidne. 💕

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.