Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cuci22

    Cuci22

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Rose 🌹

    Pa iskreno nisam planirala, nisam ni u prve dvi T🤔
    Zvat ću ovih dana narucit se za pregled za nekih 3 tj… ne znam jel potrebno za betom, vidjet cu kako će se situacija razvijat s testicima. Ideš ti?
    I da, zbilja, pitanje ta cure koje piju terapiju za štitnjaču, jel trebam zvati endokrinologa sad ili da samo spomenem gin. na pregledu da sam na eutiroxu?


    Meni je endokrinolog rekao da u slucaju trudnoce odmah provjerim TSH te da je kontaktiram sa nalazom da vidi da li se treba mijenjati terapija, pa eto mozda ne bi bilo lose da provjeris TSH. 

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Siri 🐾

    maki657

    Pozdrav drage zene, ja sam se javljala prije tjedan dana da imam lagano krvarenje, jedva jedan dnevni ulozak dnevno. I da se ono javilo 3 dana nakon pozitivne lh trakice i odnosa. Smedi iscjedak se nastavio skoro vec 8 dana, i jucer sam napravila test na trudnocu. Druga crtica se pojavila al bila je jako blijeda, danas je vec malo vise vidljiva. Sto vi mislite?https://postimg.cc/BPxnch5r [postimg.cc]
    Pijem Duphaston vec drugi ciklus i danas bi trebala popiti zadnje tablete. Ukoliko sam trudna i smedi se iscjedak nastavi, mislite li da trebam nastaviti i piti Duphaston? Svakako sutra jos mislim ponoviti test i otici kod ginekologa.

    Ovo nije malo vidljivo ovo je jako pozitivan test i lijepa beta. Čestitaaaam 🥳🥳🥳🥳

    maki657  Čestitam 🤗🤗🎉

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Rose 🌹

    Cure, ja sam danas trebala dobiti, i uvjerena sam bila da i hoću, apsolutno svi simptomi za M su bili tu…https://ibb.co/FxLFT2v [ibb.co]
    Reko reda radi da napravim pa da u miru čekam M…
    😳😳


    Opaa čestitam 🤩🤗🤗🤗

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Rose 🌹

    Kk1109, hvala! 🥰
    Kako si ti? Jesu počeli simptomi kakvi? Daj me podsjeti koliko dana ti kasni sad M?

    Evo dobroo :) evo sad 6 dana kasni. Poceli simptomi puno ranije nego sta sam mislila da ce pocet, u prosloj t u ovo vrijeme nisam ni znala da sam trudna 😅
    Uzasno sam iscrpljena i umorna, pocela sam povracat, cice me pikaju, placljiva sam i gladna stalnoooo. Prije sam mogla komotno s jednim obrokom dnevno, a sad sam svakih par sati bas bas gladnaa🤣
    Bas mi je drago da je ovaj mjesec tolko plusicaaa, bit ce bebica u 3 mjesecu 🤗🤗

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Malenileptirić

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Jutro svima. Dakle, kako mi je ovo već dosta dug ciklus, bez osjetljivih grudi, bez ikakvih bolova…računam da je to radi biokemijske prošli mjesec…očekivala sam da ću dobiti u srijedu po nekim svojim izračunima (zato sam pitala ovdje u forumu za trajanje lutealne faze). Uglavnom  jučer u jutro sam radila test, čisto jer eto, ne dolazi, One step obični, ništa nije pokazivalo, nisam ni istrazivala taj test, reko to je to, otiša na posao. Medjutim, na poslu krenula bockanja dolje, zatim bockanja i štipanja u grudima, i definitivno su grudi postale osjetljivije. Isto kao i prošli mjesec.  Dakle, do četvrtka apsolutno sam bila ko curica. Četvrtak, definitivno promjena. Gledam jučer popodne taj test koji sam ignorirala u jutro - vidi se sjena!!!!! Danas mi je 35.dan ciklusa, zadnji odnos, kada mislim da je bila ovul. bio je 18.06., danas je onda oko 16.dpo. Raditi cu test opet kroz koji dan da vidim tamni li….stvarno se nadam da će ovo biti moja treća sreća 😍

    Ja: 36
    On:38
    10.12.2022. ET, blastocista
    21.12.2022. beta 373,7
    05.01.2023. 6+1 srce kuca :)
    08.02.2023. 10+4, Veritas test uredan, dolazi nam cura 💗

  • maki657

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Malenileptirić

    Jutro svima. Dakle, kako mi je ovo već dosta dug ciklus, bez osjetljivih grudi, bez ikakvih bolova…računam da je to radi biokemijske prošli mjesec…očekivala sam da ću dobiti u srijedu po nekim svojim izračunima (zato sam pitala ovdje u forumu za trajanje lutealne faze). Uglavnom jučer u jutro sam radila test, čisto jer eto, ne dolazi, One step obični, ništa nije pokazivalo, nisam ni istrazivala taj test, reko to je to, otiša na posao. Medjutim, na poslu krenula bockanja dolje, zatim bockanja i štipanja u grudima, i definitivno su grudi postale osjetljivije. Isto kao i prošli mjesec. Dakle, do četvrtka apsolutno sam bila ko curica. Četvrtak, definitivno promjena. Gledam jučer popodne taj test koji sam ignorirala u jutro - vidi se sjena!!!!! Danas mi je 35.dan ciklusa, zadnji odnos, kada mislim da je bila ovul. bio je 18.06., danas je onda oko 16.dpo. Raditi cu test opet kroz koji dan da vidim tamni li….stvarno se nadam da će ovo biti moja treća sreća 😍


    Sretno!!! Javi nam.. 

    Termin: 06.03.2023.
    29.06. blaga sjena ➕
    01.07. (Beta 53,93)
    04.07. (Beta 296,2)

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    Cuci22

    Rose 🌹

    Pa iskreno nisam planirala, nisam ni u prve dvi T🤔
    Zvat ću ovih dana narucit se za pregled za nekih 3 tj… ne znam jel potrebno za betom, vidjet cu kako će se situacija razvijat s testicima. Ideš ti?
    I da, zbilja, pitanje ta cure koje piju terapiju za štitnjaču, jel trebam zvati endokrinologa sad ili da samo spomenem gin. na pregledu da sam na eutiroxu?

    Meni je endokrinolog rekao da u slucaju trudnoce odmah provjerim TSH te da je kontaktiram sa nalazom da vidi da li se treba mijenjati terapija, pa eto mozda ne bi bilo lose da provjeris TSH.


    Baš ću danas zvati, hvala na info 😘

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    Ella..

    Rose 🌹

    Cure, ja sam danas trebala dobiti, i uvjerena sam bila da i hoću, apsolutno svi simptomi za M su bili tu…https://ibb.co/FxLFT2v [ibb.co]
    Reko reda radi da napravim pa da u miru čekam M…
    😳😳

    Opaa čestitam 🤩🤗🤗🤗


    Hvala Ella 🥰

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    kk1109

    Rose 🌹

    Kk1109, hvala! 🥰
    Kako si ti? Jesu počeli simptomi kakvi? Daj me podsjeti koliko dana ti kasni sad M?
    Evo dobroo :) evo sad 6 dana kasni. Poceli simptomi puno ranije nego sta sam mislila da ce pocet, u prosloj t u ovo vrijeme nisam ni znala da sam trudna 😅
    Uzasno sam iscrpljena i umorna, pocela sam povracat, cice me pikaju, placljiva sam i gladna stalnoooo. Prije sam mogla komotno s jednim obrokom dnevno, a sad sam svakih par sati bas bas gladnaa🤣
    Bas mi je drago da je ovaj mjesec tolko plusicaaa, bit ce bebica u 3 mjesecu 🤗🤗


    A joj, veselo ti je onda, sve čari trudnoće su tu 😛 
    Neka prode sto blaže i bezbolnije😍 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Rose 🌹

    kk1109

    Rose 🌹

    Kk1109, hvala! 🥰
    Kako si ti? Jesu počeli simptomi kakvi? Daj me podsjeti koliko dana ti kasni sad M?
    Evo dobroo :) evo sad 6 dana kasni. Poceli simptomi puno ranije nego sta sam mislila da ce pocet, u prosloj t u ovo vrijeme nisam ni znala da sam trudna 😅
    Uzasno sam iscrpljena i umorna, pocela sam povracat, cice me pikaju, placljiva sam i gladna stalnoooo. Prije sam mogla komotno s jednim obrokom dnevno, a sad sam svakih par sati bas bas gladnaa🤣
    Bas mi je drago da je ovaj mjesec tolko plusicaaa, bit ce bebica u 3 mjesecu 🤗🤗

    A joj, veselo ti je onda, sve čari trudnoće su tu 😛
    Neka prode sto blaže i bezbolnije😍


    Ja se nadaaam, prisli put nije bil oovako rano al prepisat cu to jaakooo velikoj beti pa ocito hormoni rade svoje 😅😅

    Malenileptirić

    Jutro svima. Dakle, kako mi je ovo već dosta dug ciklus, bez osjetljivih grudi, bez ikakvih bolova…računam da je to radi biokemijske prošli mjesec…očekivala sam da ću dobiti u srijedu po nekim svojim izračunima (zato sam pitala ovdje u forumu za trajanje lutealne faze). Uglavnom jučer u jutro sam radila test, čisto jer eto, ne dolazi, One step obični, ništa nije pokazivalo, nisam ni istrazivala taj test, reko to je to, otiša na posao. Medjutim, na poslu krenula bockanja dolje, zatim bockanja i štipanja u grudima, i definitivno su grudi postale osjetljivije. Isto kao i prošli mjesec. Dakle, do četvrtka apsolutno sam bila ko curica. Četvrtak, definitivno promjena. Gledam jučer popodne taj test koji sam ignorirala u jutro - vidi se sjena!!!!! Danas mi je 35.dan ciklusa, zadnji odnos, kada mislim da je bila ovul. bio je 18.06., danas je onda oko 16.dpo. Raditi cu test opet kroz koji dan da vidim tamni li….stvarno se nadam da će ovo biti moja treća sreća 😍

    To je malo predug period i svaki testic skoro ti dobi crticu kad dugo stoji. Moj savjet je da napravis novi i i da vidis jel tu crticaa jer ovo bas i nije relevantno.
    Drzim figeee i nadam se lijepim vjestimaa 🤗🤗🤞🍀

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.