Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Za kolica nasa preporuka isto balios lux i cloud z autosjedalica, mi smo tu kombinaciju kupili.
    Kinderbet smo htjeli juliju prvotno, no sad se nesto dvoumim. Jeste li vidjele negdje ovaj kinderbet i kako vam se cini? https://babyland.hr/proizvod/kinderkraft-krevetic-koyamadrac/ [babyland.hr]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Granger

    bellaru

    Mallla

    Amelie sretno sutra na 4D! Nadam se da će se beba dobro namjestit pa da možeš uživati gledajući.
    Hmmm ja se ne bi složila da je lakše kad se beba rodi, već da onda slijedi nova razina brige i straha…al dobro to opet ovisi od osobe do osobe! Tada počne briga tipa: jel diše? šta joj je ovo na koži? Jel gladna? Jel joj vruće, hladno? Zašto sad plače? Zašto sad spava? Zašto sad ne spava? Jel dobila dovoljno? Zašto ovoliko kaka? Zašto ne kaka? I onda sve radis i odrađuješ a nemaš pojma jel sve ok radiš! Pa dođe prva prehlada i prva fibra onda si tek luda jer ajme kako će disat sad, šta ako ovo, šta ako ono 😁 a u trudnoći nekako naše tijelo sve odrađuje i mi ne možemo previše utjecati na ishode…al dobro to sve čovjek kad s odmakom gleda skopča.
    Kad se sjetim da sam ja prvu noć doma s prvom malom provela cijelu noć u polu snu “jer šta ako je ne čujem” 🤣 sad mi je smiješno, tad nije bilo!

    Dobro kazes! Gore je kad se rode😄 a koje je boje kakica, a koje boje moram biti?😄 ja sam isto mislila da necu cut jer jako tvrdo spavam. Cula sam ga i kad se pomaknuo🙄 mislim da ce mm bit takav da ce bit budan pol noci😄

    Da znate kako se ja bojim tog spavanja i toga da ili neću čuti ili uopće neću moći spavati. To mi je baš veliki strah. Muž neće sigurno čuti jer on ne čuje baš ništa. Uf…


    I ja sam ti imala taj strah. Bez brige😄

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Kolko dugo planirate prati bebinu odjecu odvojeno od svoje? Naravno ako nebude problema sa kozom
    Bas danas gledam i mislim si koliko tih malih stvari bi trebala staviti u vesmasinu da bude na pola puna? Sad me to muci 😂😂

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Aries5

    Kolko dugo planirate prati bebinu odjecu odvojeno od svoje? Naravno ako nebude problema sa kozom
    Bas danas gledam i mislim si koliko tih malih stvari bi trebala staviti u vesmasinu da bude na pola puna? Sad me to muci 😂😂


    Ja još uvijek perem odvojeno za dvogodišnjaka, ali on ima atopijski dermatitis pa više pazim.a bebino ću prati s njegovim u baby deterdžentu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mimi ja sam imala koronu u 7.tjednu trudnoće i iako sam 2. puta cjepljenja tada imala sam temperaturu 39 dva dana i uzasno sam bila umorna i leđa su me jako bolila. Nisam isla na hitnu zvala sam ginekologinju rekla je da pijem lupocet i ako se ne smiri kroz par dana da se javim doktoru opće prakse, ali smirilo se za dva dana. I onda kad sam preboljela mi je savjetovala nakon mjesec dana da primim i trecu dozu za bolji imunitet.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Princes ja sam ti cijepljena mjesec prije trudnoće, pa onda zatrudnila s koronom, pa s 9tjedana imala koronu pa onda iza gripu. Šibala me fibra do 38.5, treskavica, umor al sam uspjevala lekadolom spuštat fibru. Na Hitnu bi išla ako osjetiš teškoće s disanjem ili ako ne možeš spustiti fibru.
    Kokolo ja se ne bi brinila oko ogtt pogotovo kad ti gin. Kaže da ne treba. A ako u bolnici pitaju ti kažeš nijevme poslao i mirna.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Mallla

    Princes ja sam ti cijepljena mjesec prije trudnoće, pa onda zatrudnila s koronom, pa s 9tjedana imala koronu pa onda iza gripu. Šibala me fibra do 38.5, treskavica, umor al sam uspjevala lekadolom spuštat fibru. Na Hitnu bi išla ako osjetiš teškoće s disanjem ili ako ne možeš spustiti fibru.
    Kokolo ja se ne bi brinila oko ogtt pogotovo kad ti gin. Kaže da ne treba. A ako u bolnici pitaju ti kažeš nijevme poslao i mirna.


    Za sad je ok, ide do 38,5 i spuštam paracetamolom 🙏🏼

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Kokolo mislim da nemas sta brinuti, ja kad sam mami rekla da je moja doktorica rekla da moram paziti na prehranu i izbaciti slatko, kruh i tjesteninu sa 5,1 vrijednosti secera i 5 dobivenih kilograma u 30. tjednu trudnoce, s tim da sam bila normalne tezine i prije trudnoce, rekla je da pretjeruju i da njih prije nisu ni slali na OGTT osim ako se netko previse zdebljao ili bio jos prije prekomjerne tezine

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Mislim da sam prvi out osjetila bebu kako štuca. U predjelu trbuha di je po ultrazvuku glava, svake dvije sekunde je bilo kuckanje, a beba se par put promeškoljila valjda joj je smetalo.  

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Hehe kod mene isto zadnjih par dana buđenje oko 5h i onda nemogu spavati. 

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.