Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Mallla

    Sad mi se događa nešto što nikada do sad nije pa ako koja ima neku pomoć pišite.
    Dio između grudi i ispod grudi je pod nekom vrstom crvenila. Mackam to kremama, neke pomognu malo, a neke ni malo. Tek kad sam počela mazati kremama počelo me i svrbjeti. Mislim da.mi je to grudnjak iziritirao kožu. Kako rješavate te probleme? Probat ću i s kupovinom većeg grudnjaka izbjegavat ponavljanje ovakvog stanja. Ako imate kakav recept za pomoć si ovom svrbežu i crvenilu slušam!


    Ta sam! 
    Ugl nekog konkretnog nacina za rijesiti nema. Vazno je dobro dobro posusiti rucnikom nakon tusiranja i kad se maze kremom jako dobro razmazati tj ostaviti cim manje da se upija i naravno, ako je ikako moguce postici da se grudi ne dodiruju 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Aries5

    Mallla

    Sad mi se događa nešto što nikada do sad nije pa ako koja ima neku pomoć pišite.
    Dio između grudi i ispod grudi je pod nekom vrstom crvenila. Mackam to kremama, neke pomognu malo, a neke ni malo. Tek kad sam počela mazati kremama počelo me i svrbjeti. Mislim da.mi je to grudnjak iziritirao kožu. Kako rješavate te probleme? Probat ću i s kupovinom većeg grudnjaka izbjegavat ponavljanje ovakvog stanja. Ako imate kakav recept za pomoć si ovom svrbežu i crvenilu slušam!

    Ta sam!
    Ugl nekog konkretnog nacina za rijesiti nema. Vazno je dobro dobro posusiti rucnikom nakon tusiranja i kad se maze kremom jako dobro razmazati tj ostaviti cim manje da se upija i naravno, ako je ikako moguce postici da se grudi ne dodiruju


    🤦🏻‍♀️ došla sam na ideju zalipit ih i zategnit za ramena 🤣 zafrkavam se al palo mi je na pamet nešto tako jer gđice visilice gdje god se koža dodiruje stvorilo se to crvenilo. Katastrofa i ni malo ne zavidim vama s velikim balkonima.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Ok ako i vi znate osjetit onda je valjda sve okej, bas mi onako bridi dolje cim malo prosetam a nekad mogu pola dana da nije nista.. 
    Sto se tice crvenila, nisam imala bas tako, iako mi se znao zacrveniti daj dio kože i nakon nekog kratkog vremena splasne, mislim da je to od širenja koze u mom slicaju bilo.

    Sto se tice tecajeva, vidim da ih ima na sve strane, ne znam koji odabrati. Sada su mi iskocili neki tecajevi od duole Sanje Bukac Stritof, teme su porođaj i snalazenje kasnije s bebom, ima neka 3 termina i 3 te kao teme. Jeste culi za nju? 😅 Htjela bi par fkt korisnih tecajeva poslusat i otici i uzivo i to je to, ne bih voljela gubit vrijeme i novac ako je nesto preopcenito.

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Moana čestitam na curici 😁
    .
    Za crvenilo oko grudi meni pomaže baby puder. Meni se počelo stvarati kad sam krenula mazati kremama svakodnevno. Pretpostavljam da se krema ne upije do kraja + vručine i odmah mi iskoci crvenilo. Tako da sad nakon nanošenja kreme nanesem baby puder na ta mjesta i ne javlja se više.

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Zabicamala

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Tarry

    Ok ako i vi znate osjetit onda je valjda sve okej, bas mi onako bridi dolje cim malo prosetam a nekad mogu pola dana da nije nista..
    Sto se tice crvenila, nisam imala bas tako, iako mi se znao zacrveniti daj dio kože i nakon nekog kratkog vremena splasne, mislim da je to od širenja koze u mom slicaju bilo.

    Sto se tice tecajeva, vidim da ih ima na sve strane, ne znam koji odabrati. Sada su mi iskocili neki tecajevi od duole Sanje Bukac Stritof, teme su porođaj i snalazenje kasnije s bebom, ima neka 3 termina i 3 te kao teme. Jeste culi za nju? 😅 Htjela bi par fkt korisnih tecajeva poslusat i otici i uzivo i to je to, ne bih voljela gubit vrijeme i novac ako je nesto preopcenito.


    Što se tiče tečajeva bila sam za dan primalja na njihovom tečaja i bio je super, plus dobile smo neke poklončiće koji će dobro doći. Bila je primalja s Merkura i mislim da je to isti tečaj koji su prije držali na Mekuru, ali s koronom su ih očito i ukinuli jer ih ne vidim na njihovoj stranici. Ako slučajno negdje vidite tečaj koji drže primalje, taj preporučam. 
    Tečaj od doma zdravlja mi se nije baš svidio. Držale su ga patronažne i bilo je dosta starih i neprovjerenih informacija i dobila sam dojam nezainteresiranosti s njihove strane.
    Tko je iz Zagreba, u subotu vam je festival zdravlja u Maksimiru i držate će doula una bridged malu školu uspješnog dojenja.
    Mislim da je dobro sad prije kraja 6.mj uhvatiti što više tih tečajeva jer će s ljetom vjerojatno stati sve, a onda stižu i bebači.
    Od ovih šta se plaćaju vidim da doule Lele imaju tečaj, zivia studio i una bridged bi trebala izdat vodič za porod, navodno uskoro. Nisam ni jedan platila pa ne znam kakvi su i da li se isplati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Žene hvala na savjetima, isprobat ću sve dok nađem što mi odgovara.
    Uhh kod nas su već velike vrućine, kao da je 7mj a ne 5ti, došle su naglo i baš prži. Naravno u trudnoći su još veći izazov nego inače.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Nama su dosla balios s lux kolica, sastavili da vidimo je li sve ok, super su!
    U lidlu je od ovog pon(16.5.) u prodaji set za kindebet, jastucuc i poplun, sto mislite o tome? Dosta je povoljno, ne znam kakva je kvaliteta, mozda bi radije nesto kvalitetnije no gdje kupiti?

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    OGTT obavljen, tekucina mi nije bila tako losa 🙈, nalaz unutar ref vrijednosti 🥳
    Prvo sam isla u pekaru po burek a tek onda polako u auto pa kuci 😂
    -
    Tarry ja bi bez straha kupila set u lidlu, cisto sumnjam da se taj iz lidla puno razlikuje od nekog iz baby centra ili bubamare za puno vece novce, dapace moguce da je i kvalitetniji iz lidla

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Aries nek je prošao test 👍💪 tako sam i ja prvo po burek i kavu a onda u auto 🙈🤣
    Tarry Lidl slobodno. Što se tiče opreme za bebe, odjeće, igračaka, čarapica, sve što nađeš grabi. Nema lijepšeg pamuka od onog u Lidlu (mislim na bodiće), pogotovo kad im je pure cotton kolekcija. Znači Lidl za mene ima najveću ocjenu za pamuk! A posteljine i to, nisu drugdje kvalitetnije, često su samo razvikanije.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Hvala vam! Nama je ovo prva bebica pa nismo ni sigurni sto nam treba sto ne. Sto zvonkobonko kaze, sigurno to n pocetku pogotovo necemo ni koristit, ali pretpostavljam da ce nam kroz pola godine trebati? Sto vi mislite?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.