Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Mala_mu Zao mi je. Nisam pohvatala da li su ove sve trudnoce iz postupaka ili prirodno i jesi li napravila obrade sve?

    Curke sretno danas! Ne znam gdje se skrivaju ove za piskenje 😂😂

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Mala_mu

    Mala_mu

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ej ribic sve prirodno..  od pretraga jedino trombofiliju… i one klasične pretrage, ali ovaj put definitivno idem dalje… nemogu ovo vise proživljavati… iskreno.
    Samo moram pohvatati sa stranice kakve pretrage napraviti…
    Već sam pitala al nisam dobila odgovor… postoji li u RH ili susjednim zemljama klinika privatna gdje bi mogla sve to obaviti?

    🍀 34 godine
    🍀 5 spontana

    [tickerfactory.com]

    malamumu6gmail.com

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Mala_mu

    Ej ribic sve prirodno.. od pretraga jedino trombofiliju… i one klasične pretrage, ali ovaj put definitivno idem dalje… nemogu ovo vise proživljavati… iskreno.
    Samo moram pohvatati sa stranice kakve pretrage napraviti…
    Već sam pitala al nisam dobila odgovor… postoji li u RH ili susjednim zemljama klinika privatna gdje bi mogla sve to obaviti?


    Hej zao mi je i sama sam prosla 2 sponatna sa 2 kiretaze. Prvo se malo oporavi od svega, onda si nadi dobrog ginekologa moj savijet ti je neki privatnik jer ovi socijalci su 🤮 svaka cast izuzecima, ja svog imam samo radi uputnica. Nakon 3 spontana imas pravo na detaljnu obradu, ja sam ju dobila nakon 2. Moj savijet ti je da ne bacas novce na pretrage koje imas pravo obaviti preko hzzo. Ja sam cijeli popis pretraga dobila od svog privatnog ginekologa i sa tim popisom sam isla po uputnice. Ja sam u jednom danu obavila 90% svih pretraga najduze smo cekali termin za kariograme mislim da negdi mjesec i pol ali brzo je proslo. Sve pretrage sam obavila na rebu osim trobofilije to sam radila u vinogratskoj. Drzi se, saljem ti zagrljaje ❤️

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Flekica žao mi je 😞
    Malamu 😞 zao mi je. I nisi ti u nicemu zakazala, ti si jedna jako hrabra zena koja vec 4. put prolazi kroz iznimno tesku situaciju. Svaka ti cast na snazi ❤️ Slazem se sa Nanaj. Imas 4 spontana, svaki soc ginekolog ti sad mora dati uputnice za sve daljnje pretrage. Pretrage napravi preko uputnice (hzzo), to nema smisla placati privatno. Kad skupis sve nalaze onda otidi kod dobrog privatnog ginekologa. U zagrebu ih ima puno, ja cu ti nabrojiti neke: poliklinika Gineko (dr Hafner, dr Grgic, dr Ujevic),  poliklinka Mazalin (dr Mazalin), poliklinika Medifem (dr Miskovic), polik Hilarus (dr Vrčić), … privatne klinike koje provode ivf postupke su ti navedene na prvim stranicama. U slucaju da vam kariogrami pokazu neke abnormalnosti imate pravo na genetsko ispitivanje embrija u inozemstvu na trosak hzzoa. Sretno ❤️

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Slavica baš mi je drago da si nas se malo javila. Ma, obično kad se požalim, on se pobrine da me više ne brine. Dosta je aktivan, valjda traži slatko , pa me lupa  Što si tiče GUK profila, moram biti na toj njihovoj prehrani (više volim reći prehrani, jer jedem 6 puta dnevno, više nego prije, samo je hrana kvalitetnija). Mogu ti reći da nije loše, puno se bolje osjećam, na +6,5 sam od početka, i super si izgledam  Nakon 7-10 dana dijete , vadis si doma krv iz prsta 4x (poslije obroka) i nosiš to idući dan u lab. Ja se sutra pikam. Nemrem ja bez igle  
    Žao mi je što ti otičeš, nadam se da ćeš otkriti uzrok prije nego dođu vrućine.
    Flekica žao mi je radi negativne bete.. Napuni baterije, nek ti jesen donese više sreće 
    Mala_mu žao mi je… i nemoj sebe kriviti, nisi ti ništa kriva 
    DomLeon uživaj na druženju s Juliom 

    Monkica želim ti brzi oporavak! 

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Mala mu neizmjerno mi je žao što opet prolazis isto💔.
    Cure su ti rekle sve, svakako imaš pravo na sve pretrage preko HZZO-a. Žao mi je što te nisu slali ranije, kak su cure i napisale treba ti dobar ginekolog koj će te uputiti dalje i posvetiti ti se u potpunosti. I ne, apsolutno nisi zakazala ni u čemu❤️. Znam da ti je sada jako teško, ti jedna hrabra i snažna  žena❤️. Grlim do neba i nazad❤️.
    Ivy draga, kak si? Jel se smirilo? ❤️

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Cure vec 10 minuta imam bas jaki pritisak u maternici, za sada ne krvarim ali sam jako uplasena. Da li se koja susrela sa takvim pritiskom, vise ne znam sta je normalno sta nije 😓

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    NanaJ

    Cure vec 10 minuta imam bas jaki pritisak u maternici, za sada ne krvarim ali sam jako uplasena. Da li se koja susrela sa takvim pritiskom, vise ne znam sta je normalno sta nije 😓


    Ja sam često imala pritisak dok sam imala hematom. I to bas jaki pritisak. Znalo mi se reflektirat i na crijeva, pa na momente nisam znala otkud dolazi.
    Dva puta sam nakon par sati pritiska i prokrvarila. Ne pišem ti to da se uplašiš, bas suprotno. Ja sam već znala da postoji mogućnost da hematom počne curiti i bila sam na neki nacin spremna. 
    S druge strane , znala sam imat pritisak i nije se dogodilo nista, proslo je nakon par sati ili drugi dan. 
    Sve bude dobro, nemoj se bojati❤️. Često je taj pritisak tu bezveze, čisto da nas uplaši… 

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    petra30

    NanaJ

    Cure vec 10 minuta imam bas jaki pritisak u maternici, za sada ne krvarim ali sam jako uplasena. Da li se koja susrela sa takvim pritiskom, vise ne znam sta je normalno sta nije 😓

    Ja sam često imala pritisak dok sam imala hematom. I to bas jaki pritisak. Znalo mi se reflektirat i na crijeva, pa na momente nisam znala otkud dolazi.
    Dva puta sam nakon par sati pritiska i prokrvarila. Ne pišem ti to da se uplašiš, bas suprotno. Ja sam već znala da postoji mogućnost da hematom počne curiti i bila sam na neki nacin spremna.
    S druge strane , znala sam imat pritisak i nije se dogodilo nista, proslo je nakon par sati ili drugi dan.
    Sve bude dobro, nemoj se bojati❤️. Često je taj pritisak tu bezveze, čisto da nas uplaši…


    Hvala ti na odgovoru ❤️ Tako sam u strahu od svega, takav pritisak sam imala prosli put kad sam prokrvarila, znam sa postoji sansa da se opet do desi ali stvarno me strah 😓

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    NanaJ

    petra30

    NanaJ

    Cure vec 10 minuta imam bas jaki pritisak u maternici, za sada ne krvarim ali sam jako uplasena. Da li se koja susrela sa takvim pritiskom, vise ne znam sta je normalno sta nije 😓

    Ja sam često imala pritisak dok sam imala hematom. I to bas jaki pritisak. Znalo mi se reflektirat i na crijeva, pa na momente nisam znala otkud dolazi.
    Dva puta sam nakon par sati pritiska i prokrvarila. Ne pišem ti to da se uplašiš, bas suprotno. Ja sam već znala da postoji mogućnost da hematom počne curiti i bila sam na neki nacin spremna.
    S druge strane , znala sam imat pritisak i nije se dogodilo nista, proslo je nakon par sati ili drugi dan.
    Sve bude dobro, nemoj se bojati❤️. Često je taj pritisak tu bezveze, čisto da nas uplaši…

    Hvala ti na odgovoru ❤️ Tako sam u strahu od svega, takav pritisak sam imala prosli put kad sam prokrvarila, znam sa postoji sansa da se opet do desi ali stvarno me strah 😓


    Sve znam ❤️… Odvratan osjecaj nemoći i straha… Ja na takve dane nisam bila sposobna za ništa, osim gledat u plafon i čekati… 
    Mada su mi svi doktori rekli da je bolje da hematom iscuri, i da se ne uplašim ako krvarenje opet krene. 
    Ali velim, više puta mi je pritisak bio bezazlen nego ono drugo. A imala sam ga često. Drzi se❤️…

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.