Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Ariel

    Demetria da, zato vole bebe sve sto je kricavih boja jer samo vide bljesak toga. A suprug mi kaze kako trudnicama bradavice budu tamnije jer sto su tamnije to ih obe bolje vide. Sto ima smisla. 😂 previse cita

    Neka čita to znači da sudjeluje. Meni frendica kukala prije i poslije poroda kako nikako muz ne sudjeluje.
    Moj je bio jedini muškarac na tecaju s 20tak trudnica i slikama poroda i posteljice.

    ljubičica

    Demetria

    Visibaba07

    Imam pitanje za cure koje imaju iskustva?
    Kakva vam se čini ova komodica-prematalica,vidjeli smo je danas i preslatka je uživo..nama je sobica prazna i svakako moramo kupit neku komodu za bebine stvari…neka iskustva koja bi mogla biti tu prednost a koja mana,da napomen ovaj gornji dio se može pomaknuti skroz do kraja tako da sastrane ima više mjesta za pelene, kremicu i slično.
    https://ibb.co/vsSYyXN [ibb.co]

    Hvala ☺️

    Super je…znam da ti ima i jeftinijih ako to pitas.
    Mi smo uzeli onu iz ikee sto poslije bude stol plus one plastike za sve potrebno za presvlačenje
    Ova je bas slatka komodica.
    *
    Znate li da bebe vide prvo crno bijelo?
    Pa tek onda crvenu boju
    Tocnije jake kontraste :) ionako su mutnog vida prvih par mjeseci
    imas li mozda sliku ili link te komode koja kqsnije bude stol?


    https://www.ikea.com/hr/hr/p/smastad-stol-za-previjanje-bijela-bijela-s-3-ladice-s19392159/ [ikea.com]
    Prvo sam htjela ovu zbog ovog gornjeg preklopljenog dijela ali je na nogarima a mrzim prasinu ispod ormara brisati 
    I mi smo kupili plavu jer oboje volimo tu boju a nismo znali spol bebice
    https://www.ikea.com/hr/hr/p/sundvik-stol-za-previjanje-komoda-siva-80494026/ [ikea.com]

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijanaaa12345

    Marijanaaa12345

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Ja upravo shvatila da mi je okidac za mucninu i povracanje domaci sok od aronije, inace razrijedim i pijem s vodom. Povratila i sjetila se da su zadnja dva povracanja bila vezana za isti Sokic. Svasta, mozda je pokvareno iako muz Kaze njemu se cini ok. Svejedno prolila ostatak. 
    Dosli mi nalazi krvi, monociti i mchc lagano poviseni, ostalo uredno. Fascinantno mi da mi glukoza stalno 4.2. pa me moja niti ne dalje na test secera. TSH ok Al ft4 Malo nisko, nisam jos na terapiji. Danas osjecam bebicu pa sam mirnija, i blizi se pregled pa evo mojoj sreci nema kraja, jedva cekam. 

    27/ZD/ PCO/Hipo-Hasi
    24.9. ❤ +
    14.10. Uterus Arcuatus komplikacija
    15.11. Nifty uredan, stiže dečkić 💙
    25.5.2022. Termin
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    missR

    Cure sto vi mislite o nihaljkama za bebe? Planirate li to kupovati?
    Meni se to cini prakticno kad idem na wc ili dok kuham da beba bude u tome kratko ali citam da se neki protive jer kao smanjuje bebinu koordinaciju🤷🏻‍♀️
    Svidja mi se ona baby bjorn. Ima ju moja frendica i super joj se pokazala, bebac bas voli biti u njoj


    Ja sam ju znala staviti u as da ju vidim kad piskim i u hodnik pa zatvorim vrata samo kad pustim dasku pa vodu.

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Demetria ma bas opce ne pogledaju sebe,a oni odlaze na poso i motaju se po tramvaju non stop,i sad ja iz kuce do 24.1. izac nesmijem jer bi ukoliko sam pozitivna svjesno mogla zarazit druge oko sebe. Mah muka mi vise. 

    Curi li kojoj krv iz nosa i kak to zaustavite,jel pijete nes ili jedete? Doslovce napunim maramicu,nije da sam gadljiva al ono nije mi ugodno za vidjet vlastitu krv

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijanaaa12345

    Marijanaaa12345

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Demetria

    Ariel

    Demetria da, zato vole bebe sve sto je kricavih boja jer samo vide bljesak toga. A suprug mi kaze kako trudnicama bradavice budu tamnije jer sto su tamnije to ih obe bolje vide. Sto ima smisla. 😂 previse cita
    Neka čita to znači da sudjeluje. Meni frendica kukala prije i poslije poroda kako nikako muz ne sudjeluje.
    Moj je bio jedini muškarac na tecaju s 20tak trudnica i slikama poroda i posteljice.

    ljubičica

    Demetria

    Visibaba07

    Imam pitanje za cure koje imaju iskustva?
    Kakva vam se čini ova komodica-prematalica,vidjeli smo je danas i preslatka je uživo..nama je sobica prazna i svakako moramo kupit neku komodu za bebine stvari…neka iskustva koja bi mogla biti tu prednost a koja mana,da napomen ovaj gornji dio se može pomaknuti skroz do kraja tako da sastrane ima više mjesta za pelene, kremicu i slično.
    https://ibb.co/vsSYyXN [ibb.co]

    Hvala ☺️

    Super je…znam da ti ima i jeftinijih ako to pitas.
    Mi smo uzeli onu iz ikee sto poslije bude stol plus one plastike za sve potrebno za presvlačenje
    Ova je bas slatka komodica.
    *
    Znate li da bebe vide prvo crno bijelo?
    Pa tek onda crvenu boju
    Tocnije jake kontraste :) ionako su mutnog vida prvih par mjeseci
    imas li mozda sliku ili link te komode koja kqsnije bude stol?

    https://www.ikea.com/hr/hr/p/smastad-stol-za-previjanje-bijela-bijela-s-3-ladice-s19392159/ [ikea.com]
    Prvo sam htjela ovu zbog ovog gornjeg preklopljenog dijela ali je na nogarima a mrzim prasinu ispod ormara brisati
    I mi smo kupili plavu jer oboje volimo tu boju a nismo znali spol bebice
    https://www.ikea.com/hr/hr/p/sundvik-stol-za-previjanje-komoda-siva-80494026/ [ikea.com]


    Cure, Ariel, Demetria, pre ljubomorna na aktivnost vasih muzeva. Moj se vise drzi onog zenska posla I ti radas ja slavin haha pa ga trebam tjerat I za sobu I stvari. Dobio lijepu knjigu od svojih roditelja, Sto znaci biti otac, uloga oca u obitelji Al natrat cu GA da procita nikad. Tako da sve vi sretnice odmah puse muzevima :) 

    27/ZD/ PCO/Hipo-Hasi
    24.9. ❤ +
    14.10. Uterus Arcuatus komplikacija
    15.11. Nifty uredan, stiže dečkić 💙
    25.5.2022. Termin
    [lilypie.com]

  • Avatar Poison_Ivy32

    Poison_Ivy32

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Aronija ako se mrvicu popije vise pa makar bila razrijedjena izaziva povracanje.. govorim iz iskustva. A za zeljezo, meni je 4, jedem ciklu i hrpu zelenog povrca, manestre su majka za to. Aroniju sam stavila na stand by zbog tog povracanja.

    little angel comes 01.07.
    24.10. +
    5.11. ❤️
    25.11. rastemo 🙏🏻❤️
    18.12. mini anomaly 👍🏻👍🏻
    22.12. 7,2 cm
    24.12. 7,5 cm i probir 🤘🏻🤘🏻
    24.01. ❤️
    2.02. Baby boy 💙 anomaly 🤟🏻🤟🏻
    24.02.

    💙It's a boy 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Moj suprug je kupio knjigu “trudnica, dan po dan” i svaki dan cita sto se desava. Onda googla, gleda, trazi. Napravio je tablocu kolica koja mu se najvise svidaju i koja su najisplativija. Onda sad planira ic na test iako je 3 puta cijepljen da moze sa mnom na kombinirani probir. Pustili su ga do sad svaki puta na pregled i svako jutro mi daje inekcije heparina. 
    Divan je i sve prati, sve ga zanima i 110% je u tome. Jako se veseli. Jos kaze kko sad radi od doma, da ce i dalje radit jer kad rodim trebat cu se ja odmarat pa ce on brinut za bebu kad ce se meni spavat.
    Cak se vec raspitao za vrtice i pogledao koliko ce mi iznosit porodiljni. Cak ide i sa mnom u setnje, neki puta me i tjera. Stvarno ga mogu samo hvalit. 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar anita23

    anita23

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Zenice pazite s aronijom u trudnoci, opcenito s njom treba biti na oprezu i koristiti ju u odredenim kolicinama ,a za vrijeme trudnoce posebno. Rade o njoj raspravite sa ginekologom koji ce na temelju vaseg krvnog nalaza kao i vaseg tlaka vidjeti da li vam je ona uopce potrebna, tj.da li bi mogla uzrokovati vise stete nego koristi . Rade papajte onaj ananas za koji tvrdite da nije dobar, a stvarno je prezdrav. Jedino ne vise od 7/10 odjednom ,jer tada radi svog sastava moze doci do onoga o cemu mnoge strahuju . Ali koja je sansa da bi itko 10 ananasa pojeo odjednom, jelda🙊 😂. Dok i ona mini casica aronije moze lose utjecati na vec niski tlak ,kao i na osobe koje nemaju problema sa zeljezom. Ali i na jos mnogo toga ,od proljeva itd. Ugl. ⚠️⚠️⚠️

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Marijanaaa12345


    Cure, Ariel, Demetria, pre ljubomorna na aktivnost vasih muzeva. Moj se vise drzi onog zenska posla I ti radas ja slavin haha pa ga trebam tjerat I za sobu I stvari. Dobio lijepu knjigu od svojih roditelja, Sto znaci biti otac, uloga oca u obitelji Al natrat cu GA da procita nikad. Tako da sve vi sretnice odmah puse muzevima :)

    Znaš da pored ovih svih groznih simptoma korone imam i taj ludi libido. Svaku večer snovi uf.
    Ovo je najteži period muž mi tu pored mene a ja s maskom ne mogu mu ni poljubac dati. Bas mi to tesko pada

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Ariel

    Moj suprug je kupio knjigu “trudnica, dan po dan” i svaki dan cita sto se desava. Onda googla, gleda, trazi. Napravio je tablocu kolica koja mu se najvise svidaju i koja su najisplativija. Onda sad planira ic na test iako je 3 puta cijepljen da moze sa mnom na kombinirani probir. Pustili su ga do sad svaki puta na pregled i svako jutro mi daje inekcije heparina.
    Divan je i sve prati, sve ga zanima i 110% je u tome. Jako se veseli. Jos kaze kko sad radi od doma, da ce i dalje radit jer kad rodim trebat cu se ja odmarat pa ce on brinut za bebu kad ce se meni spavat.
    Cak se vec raspitao za vrtice i pogledao koliko ce mi iznosit porodiljni. Cak ide i sa mnom u setnje, neki puta me i tjera. Stvarno ga mogu samo hvalit. 😍


    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.