Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Rainbow da imas pravo.. Kazu 12 sati od peaka. Ali kazes da te bolio jajnik, pa sam mislila.. Ma ne znam 😀 a valjda oni znaju! Mi se tu jadne stalno nesto pitamo i mucimo 😀 javi ky su rekli.
    Ja sam dobro, stalno me nešto žiga i boli, al sama sebi kazem - utrićiiiiii!
    Ma2013 meni je ovulacija bila 22 dan, od 10dc pa do tog 22dc sam išla svaka 2 dana na uzv, točnije 7 puta ja mislim. 

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Ivy19

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Ma2013,u Petrovoj mene nisu trazili lh trakice,vec 8 il 9dc uzv i onda ovisi vel.folikula i endometrija,pa te naruce na uzv npr.za 3 dana,pa po tom uzv za 1 il 2 dana,ugl.uzv svaki put i ovisi kod kojeg si dr.,ja prvi prirodni uz uzv svaki put i vadila krv,a sad mi drugi dr.nijednom nije vadio krv…nisam imala ovaj put FET u prirodnom jer nije bilo ovulacije…sad u 12mj planiram u stimulirani FET….

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nespecifirana neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 inseminacije,beta 0
    1.IVF “17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice,beta 0
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF ”21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice,beta 0
    04.22.-stim.FET,2 blastice,stala srceka s 10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    03.24.-stim.FET…

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Tiki kako ste ti i Doris 🤗


    Nas dvije se uvijek s necim borimo. Ima refluks i sumnjaju na alergiju na proteine kravljeg mlijeka pa je dobila posebno adaptirano mlijeko koje je jedva prihvatila. Uz to su ju krenuli muciti zubici… Inace je zdrava mala vesela curica, raste kao gljiva i od mrvice od 2,5kg je dosla na skoro 6,5kg… 😊
    Citam da se ti spremas za proljece, drzim fige i pratim iz prikrajka kad stignem 😘😘

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar zg123

    zg123

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Anci, na transferu sam bila 25.11, rekli mi za 14 dana beta, znaci tek 9.12. Mislim pocet piskit po testovima od cetvrrka, 7. dana. Imam zalihe pa cemo vidjet 🤣

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Anči samo ampule D vit! Nemoj se predozirati🙈🙈

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Mrvica72

    Ja sam mislila da je teško čekat betu al sad kad čekam prvi uzv onda mi je možda cak još teže. Dok ja to ne rodim i ne unesem u kuću bojim se ja da ja necu od stresa moć opustit se i uživat.
    A sta se tiče simptoma ovaj out je sve bilo drugacije!
    A kad bi gledali po onom popisu sta embrij radi koji dan neznan bas koliko je to točno, ja sam imala implantacijsko krvarenje 10dpt, a po onom bi tribalo bit 5.


    Sjećam se da ni meni baš to implantacijsko nije bilo baš po pravilima.. ali mi je bilo smečkasto. A to znači staru krv, što znači da je možda izašlo dva, tri dana nakon prave implantacije.. ima li to smisla?😁 
    Kakvi su ti bili simptomi ovaj put?

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Maslačak nisam ti mogla citirati komentar jer je sve skupa ispalo predugačko.. pa ću bez citata vezano uz post gdje si opisivala svoj zadnji pregled. Koliko si tjedana trudna? Imsla si baš detaljan pregled.. ja sam sa nekih 13+5 imala slicno kao ti, ali nije komentirao kraljeske i rebra iako je pregledao sve organe, protoke, gledao nuhalni, prohodnost jednjaka je komentirao itd. Meni se u jednom trenu ucinilo da to sve malo i predugo traje i da bolje skratimo jer ono ne znam koliko je dobro da ti uzv budu em svakih mjesec dana em tako dugi. A postao mi je i mrvicu nelagodan pregled nakon nekog vremena. Meni još nije mjerio cerviks.. to ćemo idući put sa skoro 18 tj. Mislim da je tocno sto kaze tvoj dr. svaki takav pregled je anomaly scan ustvari. I iako se bojim da su pregledi mozda precesti.. opet ne znam kako bih izdrzala vise od mjesec dana do idućeg!🙃🙈

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Mrvica72

    Amelie

    Mrvica72

    Ja sam mislila da je teško čekat betu al sad kad čekam prvi uzv onda mi je možda cak još teže. Dok ja to ne rodim i ne unesem u kuću bojim se ja da ja necu od stresa moć opustit se i uživat.
    A sta se tiče simptoma ovaj out je sve bilo drugacije!
    A kad bi gledali po onom popisu sta embrij radi koji dan neznan bas koliko je to točno, ja sam imala implantacijsko krvarenje 10dpt, a po onom bi tribalo bit 5.

    Sjećam se da ni meni baš to implantacijsko nije bilo baš po pravilima.. ali mi je bilo smečkasto. A to znači staru krv, što znači da je možda izašlo dva, tri dana nakon prave implantacije.. ima li to smisla?😁
    Kakvi su ti bili simptomi ovaj put?

    Ovaj put me grudi nisu nikako prestale bolit do bete, ogromne, bradavice potamnile(u neuspjelim postupcima bi bol popuštala pred betu) i kad je bilo smeđarenje imala sam osjećaj da mi maternica ima 100 stupnjeva da gori, trnci su me prolazili, i grčevi koji nisu bili oni menstrualni nego ipak ugodniji, lice je bilo savršeno, sanjala sam nakon transfera grozne snove ( po tome sam pretpostavila da sam trudna jer bi je vec tako bilo sa poz. Betom) nesanica, blitva mi se zgadila i jela mi se majoneza koju nisam poila vjerojatno godinu dana a blitvu jedem bas često.
    A kad je stigao prvi rezultat bete usprkos činjenici da sam naslućivala sam doživila pozitivni stresšok da sam mislila da nema šanse od toliko vala emocija onda se udupla, živa istina da stres ne utjece na ivf jer mi nebi bile tu di jesmo. 🤰


    Zanimljivo mi je ovo za snove.. ja to nisam imala ni u jednoj trudnoći.. ali svaki put su grudi nekako bile prvi pokazatelj. A tim da meni ništa ne tamne bradavice nego samo budu osjetljive i bolne grudi i ta bol mi ide skroz u pazuha, posebno ujutro npr dok se ne razgibam.. čudno. Meni su svi mirisi počeli smetati i da, slabost me lovila.. vrtoglavice.. i da.. ja sam osjetila te blage grčeve već drugi dan od transfera pa sam nekako cijelo vrijeme imala neki jako dobar filing. Slatko je kak ih ti osjetiš ;)) I da, imala sam neke valove topline kroz tijelo sjećam se.. malo kao valunzi i to tamo u samom početku da..

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • mashkica

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Cureeeee, dobro jutrooooo
    ja ga uradih jutros, 7dpt 
    https://ibb.co/fk4QS8b [ibb.co]

    Ne smijem ni da se radujem, nisam muza još probudila da mu kazem iako bih i vrištala i skakala i plakala od sreće😍😍😍😍

    🙋🏻‍♀️ 33 godine bez desnog jajovoda, na lijevom jajniku endometriom 28mm,

    🙋🏻‍♂️ 33 sve ok

    1.trudnoća nažalost vanmaterična, operisana 03/21 (uklonjen desni jajovod) i sa lijevog jajnika endometriom koji se vratio za dva mjeseca
    08/21 prve konsultacije za IVF
    09/21 pocetak postupka IVF
    Gonal 300, cetrotide, decapeptyl
    7 ❄️
    22.11.21 FET dvije blaste, biokemijska
    20.01.22 FET dvije blaste, 5dpt +,
    Beta 11dpt 247, 13 dpt 740 ☀️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    mashkica

    Cureeeee, dobro jutrooooo
    ja ga uradih jutros, 7dpt
    https://ibb.co/fk4QS8b [ibb.co]

    Ne smijem ni da se radujem, nisam muza još probudila da mu kazem iako bih i vrištala i skakala i plakala od sreće😍😍😍😍


    Koja ljepa crtaa 😍😍

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.