Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    https://ibb.co/KNLhdxy [ibb.co]
    Pozdravi od nas. Okrenulo nas naopako 🤪💖


    Jaooo crvenokosa ljepotica 🥰🥰😍😍
    Prepredivna ♥️

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Dubrovcanka i Coksa prekrasne ste trudnice !! 🥰🥰🥰
    Dubrovcanka ja sam u prvoj t sa 18 tt pocela osjecati “leptirice” a prave udarce iza 20tt 
    Sada jos cekam nista ne osjecam…nadam se da cu uskoro 🥰

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Lovely_

    Tejuska♡

    Lovely_

    CoKSa

    Lovely_

    CoKSa

    https://ibb.co/8bLxNQZ [ibb.co]
    Busice na sunce. Ja sam mali tenkic😁 ali nikakvih tegoba za sad nemam. Stvarno, kako su prestale mucnine sve je super.

    Ajme predivna trudnica i predivna bušica 🤩🤩
    Ja još nemam bušicu jer je još rano. Kada se tebi počela vidjeti bušica i kada su ti prestale mučnine? Ja živim za dan kad će mi prestat mučnine jer umirem, svaki dan mi je sve gore 🤣

    Meni je treca trudnoca u malom razmaku, pa vrlo brzo, vec od 10 tjedna je to bio vec dolje trudnicki trbuh. A mucnine su mi prestale tek sa 16 tjedana. Tad sam zadnje bila i na infuziji.

    Ajme tek sa 16 tjedana 😲🥴🥴 meni svi govore da to prestane ranije, ali očito nije to baš tako crno bijelo

    Meni je prestalo,tu i tamo me ulovi ali samo navecer 🤭 svi smo mi drugaciji.

    Ja živim za dan kad će prestati 🤭 to traje cijeli dan i svakim danom mi je sve lošije


    Netko povraca do 12,13 tjedna, netko do 20 a ima i onih koji do kraja, pa cak i na porodu povracaju. Svaka trudnoca je za sebe. 
    Meni je najlaksa bila druga. Tu je stalo onako do 12 tjedna. 
    U prvoj do 15 i sad do 16.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Izludit ću, već me 3 dana glava boli, a nije mi palo na pamet pitat doktora mogu li nešto uzet ako postane kritično. Jeste li vi što pile za bolove? Nije još došlo do toga, ali ako se pojača muža ću si sirotog ubit jer naravno on je kriv za sve 🤣

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Cure evo ja dva dana razvrstavamo odjeću od male. 4 velike vreće za smeće prekrasne roza odjeće mi je višak. Užas, sad smo tek vizualizirati gdje su nam novci,haha 

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Zene, kako si pomoci kod zacepljenog nosa? Smijem li ikakve kapi?

    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    EvaKB

    Izludit ću, već me 3 dana glava boli, a nije mi palo na pamet pitat doktora mogu li nešto uzet ako postane kritično. Jeste li vi što pile za bolove? Nije još došlo do toga, ali ako se pojača muža ću si sirotog ubit jer naravno on je kriv za sve 🤣


    Ja znam lekofen, on ima 500mg paracetamola i 200 ibuprfena, pola uzmem dok me ne boli jako. Moj ginic je rekao to slobodno. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Cure evo ja dva dana razvrstavamo odjeću od male. 4 velike vreće za smeće prekrasne roza odjeće mi je višak. Užas, sad smo tek vizualizirati gdje su nam novci,haha


    Prodaj, pokloni. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    EvaKB

    Izludit ću, već me 3 dana glava boli, a nije mi palo na pamet pitat doktora mogu li nešto uzet ako postane kritično. Jeste li vi što pile za bolove? Nije još došlo do toga, ali ako se pojača muža ću si sirotog ubit jer naravno on je kriv za sve 🤣

    Ja popijem pola ibuprofena kad me baš rastura, smije se u prva 2 tromjesečja, a dobar je i lekofen što Coksa kaže, ako ti pomaže, jel. Meni paracetamol niš ne pomaže pa mi bzvz ga pit uopće, više štete da de natrpavam kad kao da nisam popila. 
    Ovako popijem pola tablete i često me prođe brzo. 
    Meni je gin isto rekao da se smije, da baš ima utjecaj neki bi trebala svaki dan to uzimati u puno većoj dozi, da stvarno ta polovica ili cijela tableta ne može naštetiti plodu, pogotovo ako se više ne radi o prvom tromjesečju. 
    Tak da, nemoj se mučiti, uzmi nešto. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Ma da, ne volim piti baš tablete, ali da imam jocker ako ću trebat. Zna me glava od vremena često boliti, pa sam već navikla na glavobolje, ali otkako sam trudna nekako sve to teže podnosim. 

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.