Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1127

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🍀 
    Atina ja se probudim s mučninom isto ne povraćam, ali traje 🤮 i spavala sam 10 i pol sati… Znači strasno, toliko nikad nisam spavala prije 🤦‍♀️
    I mene i dalje muci smedarenje.. Ja ne znam kad će to prestati.. Mislila sam da će već stati ali i dalje. Ujutro na papiru onako dosta tamna sluz, poslije onako malo svijetlo na ulošku, dosta oskudno, ali tu je. Zaboravila sam i doktora pitati o tome. Kao ovako nastavim samo s ležajem ucrvat ću se, užas.. 😔

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Marta izdrzi,znam da ti nije lako ali nema druge nego mirovati sta vise i čekat da prođe,kad prođe bit Ce sve super vidjet ces ♥️♥️ Ja ti spavam od 8 do 6 i pol ujutro i svaki dan se budim umorna 🤣🤣 tijelo sad uzasno puno energije vuče za razvoj bebe,kad to stane isto ćeš dobiti odjednom nalet energije.. ovo je meni grozno jer mi se dan svede na kuća posao spavanje doslovno ,prije bi kad mali zaspe barem malo skupa s muzem pogledala film seriju odradila trening,čitala malo ili počistila sta treba sad je uzas ali proći će

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊
    Atina i ja moram na neki rodendan danas, a uopce mi se ne ide nigdje. Postala sam ko medo doslovno samo bi kuci lezala u pidami i odmarala. Inace se bas volim sredivati, oblaciti, sminkati a sad nemam volje za nista od navedenog. 🥱
    Vec me hvata nervoza od pregleda utorak i tako..
    Marta ja se nadam da ce ti brzo proci to smedarenje, vjerujem da ne frustrirajuce iscekivati da prode 

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1127

    Prijavi adminu

    Atina25

    Marta izdrzi,znam da ti nije lako ali nema druge nego mirovati sta vise i čekat da prođe,kad prođe bit Ce sve super vidjet ces ♥️♥️ Ja ti spavam od 8 do 6 i pol ujutro i svaki dan se budim umorna 🤣🤣 tijelo sad uzasno puno energije vuče za razvoj bebe,kad to stane isto ćeš dobiti odjednom nalet energije.. ovo je meni grozno jer mi se dan svede na kuća posao spavanje doslovno ,prije bi kad mali zaspe barem malo skupa s muzem pogledala film seriju odradila trening,čitala malo ili počistila sta treba sad je uzas ali proći će


    I kod mene isto, na poslu se rastegnem na stolici kao da ležim, dođem doma, ležim.. Navečer legnem s mužem gledati tv pa ja zaspim onda me probudi oko pola 11 da idemo u sobu spavati 🤦‍♀️ bojim se uopće otići prosetati van ili nesto kad to stalno curika.. A nemam strogo mirovanje bas da ne smijem al eto.. Mislila sam da ću biti mirinija nakon ovog pregleda, ali nisam.. Možda kad bi ovo prestalo. Muž već planira uređivanje sobice, a ja uopće ne mogu jos o tome razmisljati 😔

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Marta da te utješim,da je nesto loše već bi otisli ovo je čišćenje maternice vjerojatno zato to curi kako se ona širi i pogotovo smeđe.
    MissR ja sam ista,obozavam se sredit malo ići negdje stalno kave,vani bilo sta a sad bas to samo da ležim i chillam na kauču🤣🤣 kosa mi je stalno u repu,ja u trenerici čak i u tome na posao odem 🤦 jer ne radim s klijentima pa mogu al svejedno prije bi uvijek haljine nosila ili tako Nes malo ljepše a sad smijeh

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1127

    Prijavi adminu

    Lovely_

    Marta drži se, razumijem kako ti je, ali bude prošlo. Ti barem šetaš i ideš na posao. Ja već mjesec i pol dana isključivo ležim i već mi je dosta. Nigdje ne idem, s nikim se ne družim i već sam luda od svega i jedva čekam da mi se život vrati. Inače sam radoholičar, obožavam svoj posao, volim se družiti s ljudima. A sada samo ležim i većinu dana sam sama. Fkt imam osijećaj da polako ludim


    To si isto na mirovanju?
    Makar meni je dr rekao da bi trebala na bolovanje, ali ja zbilja nemam težak posao i stvarno se vise odmorim na poslu nego doma, doma me uvijek neko zove, uvijek treba kuhati, čistiti i svasta.. Ovako odem na posao i poslije odmaram doma.. Da imam teži posao, da puno hodam ili radim fizički vjerojatno bi vec bila na bolovanju.. Osim toga jos nismo objavili vijesti, a na bolovanju bi svi znali..
    Atina hvala ti, ja isto mislim da je tako jer mi to zbilja izgleda kao čišćenje, nije ti onaj tipični iscjedak i da se napuni uložak, ne znam, no svejedno jedva čekam da prođe 🙈

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Pepika

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    Lida 15.11 je moj pregled

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1127

    Prijavi adminu

    Lovely_

    marta96

    Lovely_

    Marta drži se, razumijem kako ti je, ali bude prošlo. Ti barem šetaš i ideš na posao. Ja već mjesec i pol dana isključivo ležim i već mi je dosta. Nigdje ne idem, s nikim se ne družim i već sam luda od svega i jedva čekam da mi se život vrati. Inače sam radoholičar, obožavam svoj posao, volim se družiti s ljudima. A sada samo ležim i većinu dana sam sama. Fkt imam osijećaj da polako ludim

    To si isto na mirovanju?
    Makar meni je dr rekao da bi trebala na bolovanje, ali ja zbilja nemam težak posao i stvarno se vise odmorim na poslu nego doma, doma me uvijek neko zove, uvijek treba kuhati, čistiti i svasta.. Ovako odem na posao i poslije odmaram doma.. Da imam teži posao, da puno hodam ili radim fizički vjerojatno bi vec bila na bolovanju.. Osim toga jos nismo objavili vijesti, a na bolovanju bi svi znali..
    Atina hvala ti, ja isto mislim da je tako jer mi to zbilja izgleda kao čišćenje, nije ti onaj tipični iscjedak i da se napuni uložak, ne znam, no svejedno jedva čekam da prođe 🙈

    Da ja sam stavljena na strogo mirovanje od 6.9 zbog smeđarenja. Sve mi je zabranjeno bilo, samo ležanje i wc. Suprug je preuzeo sve kućanske poslove. Ali radim od doma, nisam na bolovanju. Ali ne znam kad ću dobiti dopuštenje da se vratim u ured jer mi je rečeno da ne smijem sjediti 8 sati, a i ja trebam putovat sat vremena do posla u jednom smjeru pa ni to nije preporučljivo za sada.


    Pa jel ti barem prestalo? Ja sam bas puno citala valjda sve i svasza o tome i bas sam na jednom pročitala da se nije pokazalo mirovanje učinkovito za to, znači ili će proći ili neće ovako ili onako.. 🤷‍♀️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Vidim raspisale ste se o koroni. Muz i ja oboje preboljeli,evo bas smo sinoc krenuli k njegovima malo da se odmorimo i napunimo baterije za vikend. Nismo imali u planu cijepljenje osim ako ne dode do nekih stvari da necemo moc bez cjepiva u trgovinu ili k njegovima doma,onda bi razmislili iako je meni sam doktor preporucio mozda bolje ne obzirom da sam preboljela virus pa sad znaj 😂 tek sad vidim koliko je zapravo krvarenje postalo normalni i sastavni dio sve veceg broja trudnoca. Cuvajte curke sebe i svoje mrvice. Bolje sprijeciti kako se god moze nego lijeciti,onda vec bude kasno iako je sve do 12tt prirodna selekcija. Nadam se da one koje se bude s mucninama ne vode veliku borbu s njima i da vas brzo prode 🥰🥰🤞🏻🤞🏻

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1127

    Prijavi adminu

    Lovely_

    marta96

    Lovely_

    marta96

    Lovely_

    Marta drži se, razumijem kako ti je, ali bude prošlo. Ti barem šetaš i ideš na posao. Ja već mjesec i pol dana isključivo ležim i već mi je dosta. Nigdje ne idem, s nikim se ne družim i već sam luda od svega i jedva čekam da mi se život vrati. Inače sam radoholičar, obožavam svoj posao, volim se družiti s ljudima. A sada samo ležim i većinu dana sam sama. Fkt imam osijećaj da polako ludim

    To si isto na mirovanju?
    Makar meni je dr rekao da bi trebala na bolovanje, ali ja zbilja nemam težak posao i stvarno se vise odmorim na poslu nego doma, doma me uvijek neko zove, uvijek treba kuhati, čistiti i svasta.. Ovako odem na posao i poslije odmaram doma.. Da imam teži posao, da puno hodam ili radim fizički vjerojatno bi vec bila na bolovanju.. Osim toga jos nismo objavili vijesti, a na bolovanju bi svi znali..
    Atina hvala ti, ja isto mislim da je tako jer mi to zbilja izgleda kao čišćenje, nije ti onaj tipični iscjedak i da se napuni uložak, ne znam, no svejedno jedva čekam da prođe 🙈

    Da ja sam stavljena na strogo mirovanje od 6.9 zbog smeđarenja. Sve mi je zabranjeno bilo, samo ležanje i wc. Suprug je preuzeo sve kućanske poslove. Ali radim od doma, nisam na bolovanju. Ali ne znam kad ću dobiti dopuštenje da se vratim u ured jer mi je rečeno da ne smijem sjediti 8 sati, a i ja trebam putovat sat vremena do posla u jednom smjeru pa ni to nije preporučljivo za sada.

    Pa jel ti barem prestalo? Ja sam bas puno citala valjda sve i svasza o tome i bas sam na jednom pročitala da se nije pokazalo mirovanje učinkovito za to, znači ili će proći ili neće ovako ili onako.. 🤷‍♀️

    Prestalo je nakon 3 tjedna. Ali i dalje sam na Duphastonu i na mirovanju. I rekli su mi da će tako biti do kraja 3. mjeseca trudnoće pa ćemo vidjeti za dalje. Slušam upute doktora koliko mi god teško to pada, ali ne želim se igrati pa da se kasnije kaje. Preležat ću još ta 3 tjedna nekako.


    Kužim da, nadam se da će biti sve dobro. 
    Meni je ispalo super da sam uopće otisla na hitnu jer mi je moj ginekolog rekao da ipak ne pijem terapiju, a nakon toga druga dvojica da moram piti i to veću dozu.. Tak da i to mi je koma kad sve ovisi nekad o nama, a ne doktorima.. Ali dobro, sta je tu je. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.