Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angel 🌼

    Angel 🌼

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Jelenko ja sam kupila vrecu za spavanje u c&a. Za prvih 3 mjeseca je, topla, skidaju se rukavi.Mislim da oko 150kn. Imaju razlicitih velicina. Evo slika šopinga.. Gore lijevo je vreca 😁
    https://ibb.co/5xk1YH4 [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Angel bas je lijepo sve, vreca je top 💞🤗
    Jelenas sad sam vidjela da si 19 tj. trudna tako da je jos i rano, kod mene se osjetilo jako rijetko na pocetku, a evo i dalje ima tih mirnih perioda, pogotovo kako sam dosta aktivna u zadnje vrijeme.
    Schinin zaboravila sam napisati da lijepo proslavite 🎂🎉 Ti si stvarno uvijek puna obaveza i ne fali ti energije 😁

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Vreća je supeer i nije tako skupa, hvala na informaciji 😁❤️🤞

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar Birdy 🧚🏻

    Birdy 🧚🏻

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Curke ugodan vikend zelim svima
    Evo i mene tocno u 32.tjednu..
    Slee daa sama sam si nabila stres sa citanjem, ali i dr je regirala tako da idem odsada u Petrovu, pa svakakve misli u glavi i koliko je mogla ta voda napraviti stete 😏
    Al cekat cemo srijedu pa sto bude 🤞
    Schinin drago mi da si nam se javila opet sa lijepom podrskom za svaku ponaosob ☺️ Nadamo se da ce biti sve u redu..
    Angel jao ja sam C&A do sada dozivljavala samo za odrasle, i kad sam neki dan produzila do beba odusevila sam se 🤗  pikirala sam rucnik za kupanje vidim da si ga uzela 👍 ja sam uzela tetrice muslin i neke kompletice za iducu godinu na snizenju 🙈
    I da kad sam vidjela cijene potkosulja za trudnice/dojilje, uzela sam u Lidlu paket vecih 😁 posluzit ce za pocetak ovih hladnijih dana
     

    👱‍♀️ 38
    06/20 spontani 8tt (saznala u 12tt), medikamentozno+kiretaza
    03/21 ➕
    Termin 27.11.2021. 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2315

    Prijavi adminu

    Skroz sam zaboravila na c&a! Imaju li oni online trgovinu da malo prekopam? 

    Birdy ma svasta si mi jos dodatno i nepotrebno zakompliciramo i nabijemo stres. Sigurna sam da je nesto ozbiljnije da bi vec bila u bolnici ili nesto. Sve je to pod kontrolom! 32tt ajme, meni se to sad cini tako neuhvatljivo! 

    Anemi ja sam prva 4 mjeseca zivjela na ledenom caju, secer zadnje mjerenje ok, vidjet cemo ogtt

    Mene danas bas grci dolje nisko, evo vec 30 min i bas me strasi. Popila sam cak normabel. Ne znam jesu kontrakcije jer me nista ne steze i nije mi trbuh tvrd, samo onako neki osjecaj kao da cu dobiti koji ne popusta evo vec pol sata. Tesko je ovako mirovati i ne biti svjestan svoga tijela

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar anemi2022

    anemi2022

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Jelenko, predivna mi je ta vreća s aboutyou. Definitivno se isplati dok je na popustu 😅 Prva mi je trudnoća i u šoku sam koliko su skupe stvari za bebu 😬 
    I ja bi usisavač za Božić!! 😁 Imamo malog mješanca koji se toliko linja da je to nevjerojatno, do sad nije smetalo ali kako bebac dolazi, isplati se uložiti u novi usisavač 😅

    29👫🏻34
    Termin 👶🏻💙 17.2.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar tierra

    tierra

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Angel, divna je vreca iz C&A. A sto je ovo desno gore, neki poplun? Sve je iz C&A
    Slee, imaju i online shop. Narucivala sam vec prije, samo ne za bebu nego za sebe :)
    Jelenas, nemoj se odmah zabrinjavati, posebno sto neki u tvojim tjednima uopce jos ne osjecaju bebu i sto kazes i da ti je jos posteljica ispred. 
    Ja sam opet pocela malu nekako drugacije osjecat… prije 5-6 tjedana se prestala vrtit i okretat jer joj je postalo tijesno pa je ostala okrenuta glavom prema dolje, ali osjetim ruke i noge kad rade (cak i kad spava - ja sam mislila da je toliko puno budna pa je doktor na UZV rekao da spava), sad se bas smirila jer nama vise mjesta puno i sad ne lupi tako jako nego kao da gura laktovima, rukama i nogama.
    Inace, na pocetku moje trudnoce, poznanica je ostala bez bebe u 7.mjesecu trudnoce i mene je cijelo vrijeme uzasno strah ali uspijem iskulirat dok moj dragi cijelo vrijeme odbija kupovat stvari jer ceka da se beba rodi :(
    Imamo cesto konflikte oko tog jer ja zelim bit spremna, a on ne zeli ostat bez bebe, a sa puno stvari. Cijelo vrijeme osjecam kao da zbog tog loseg iskustva koje su imali poznanici, on ne zeli bas vezat uz bebu i uzivat u pripremama. Evo malo sam se izjadala, nisam nikom to rekla…

    👧🏻33👨🏻33
    👶🏻Amelie 12.12.2021. ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    tiera ja razumijem taj stav.  Jer zbog mog licnog iskustva (kao kod tvoje poznanice)  i ja sam takva.  Ne zelim nista kupiti ni pripremiti prije reda.  Ali si dozvolim da se veselim 😊 
    Moj muz isto vidim da ima taj stav da se slabije veze (ali ga razumijem, to je samo obrambeni mehanizam).  Bice to sve OK. 
    Curke prelijepe su vam sve kupljene stvarcice 😍
    Ja nisam jos nista kupila. 

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo mene iz uspješnog shoppinga u Ikei 🤗
    Moram vam reći da je mene to hodanje s nogu na nogu baš jako umorilo, baš sam si teška sva 😭😭 jedva sam čekala da sjednem malo negdje.
    Našli smo komodu za previjanje, krevetić, navlake za madrac, posteljinu, podlogu za previjanje s navlakama, tetrice, ručnici, one plastike za pelene, vodu i ostalo, pa uzela sam razne kao one organizatore za komodu za robicu, ma ima svega 😄 jedino nismo madrac našli.  I sad ako ima koja savjet što je bitno kod madraca za bebe, znam da moraju bit tvrđi malo…nešto su nahvaljeni Hespo i Dormeo madraci? Ima li Vitapur koje dobre?
    Btw za vreće za spavanje imam preporuku na fejsu stranica Dolisa. Ne znam dal' ima jako male vreće za spavanje, ali ih ima i nisu skupe-između 150 i 200kn su :)

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Angel 🌼

    Angel 🌼

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Tierra nije sve iz C&A.  Ima i baby center, pepco i h&m. Gore desno je set za kinderbet iz Baby centra. Ogradica, poplun, posteljina, jastuk, plahta. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.