Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    bumac95

    Evo javljaaaam seee.
    U 7:50 se rodio mali Niko. Bilo je ekspresno ali jaaaaaako intenzivno 😂🤦🏼‍♀️
    Ima 3,330 i 50 cm. Sad se malo mazimo pa se javim kasnije cure 😍


    Bravoooo, brzi ste 😍 cestitam i pusa za hrabru mamu i malog Niku 🥰

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    bumac95

    Evo javljaaaam seee.
    U 7:50 se rodio mali Niko. Bilo je ekspresno ali jaaaaaako intenzivno 😂🤦🏼‍♀️
    Ima 3,330 i 50 cm. Sad se malo mazimo pa se javim kasnije cure 😍


    Bumac95, carice, pa ti si to ekspresno rijesila. Svaka cast. Cestitam ti i zelim sve najbolje malom Niki. Brzo se oporavite! Vjerujem da cete u subotu, nedjelju vec ici kuci. 🥳🤱💙🤗😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja13

    Orhideja13

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Bumac95 svaka cast, Bravo… Cestitam, malenom dug I sretan zivot zelim, I tebi sto brzi oporavak… Uzivajte sad 🍀❤️❤️❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

    09.2017- spontani
    04.2018- spontani
    10.2019-spontani
    02.2021+ ❤️❤️

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Bumac iskrene cestitke!!! 🤩🥳🤗 Niki zelim dobrodoslicu, a tebi ekspresni oporavak. 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    bumac95

    Evo javljaaaam seee.
    U 7:50 se rodio mali Niko. Bilo je ekspresno ali jaaaaaako intenzivno 😂🤦🏼‍♀️
    Ima 3,330 i 50 cm. Sad se malo mazimo pa se javim kasnije cure 😍


    Wooow bas ste brzi vas dvoje… Iskrene cestitke od srca! Mazite se uzivajte oporavljajte iiiii pisi nam detalje nekad poslje ❤️🍀😘

  • Crni_labud

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Bumac95 čestitam🥳🎉, brz oporavak želim i uživanje u tvome Niki 💙💙💙💙

    👱‍♀️35 🧑40
    💙💙💙💙
    https://lmtf.lilypie.com/2YdNp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Evo me u sobi bez njega pa mogu ukratko natipkat. U 11:30 su mi stavili prvu dozu gela. Drugu trebali u 5:30. Oko 4:30 sam skužila da su se trudovi krenuli pojavljivat dosta pravilno i otišla u 5 na pregled. Kaže i dalje 4 cm, pričekaj još dva sata i u 7 Odi u radaonu. Tamo negdje oko 6 su već krenuli bas dosta jaki trudovi. Taman došla večera, pojela ju, istuširala se i krenula u radaonu negdje 10 do 7. Došla dolje i krenula molit za epi jer su krenuli bit neizdrživi. Dr me pogleda kad ono 8 cm. Nema epiiii za Bumac 😂😂😂😂
    I tako jedno pola sata disanja i u jedno desetak min sto su mi noge bile gore sam ga “izgurala”.
    Nije bilo jednostavno stvarno i stalno mi je babica govorila diši diši diši a ja njoj ne mogu boli meeee hhahahahahh
    Uglavnom uspjela sam bez ijednog sava proc sto mi je tako drago jer me sad dolje ništa ne boli (trenutno, možda sutra hoće?!). Malo me boli guza od izgona i imam lagane kontrakcije jer se maternica skuplja al to je normalno.

    Nemam pojma šta da vam još napišem. Babica divna divna divna. Muž je došao zadnjih 20 min jer nismo znali da će tako brzo to sve ic 😂
    KBC Ri za sad nemam nekih velikih prigovora evo. Rađaone su stvarno okej i ekipa tamo je dosta mlada i simpatična. Sestre na katu kako koja, doslovno od anđela do vragova 😂😂😂
    Vidjet ćemo kako će bit sad kad sa bebom budem tu

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Lorre

    Lorre

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Bumac čestitam 🎉🎉❤️ stvarno si to expresno riješila 😍 želim ti brz oporavak i puno maženja sa bebacem 🥰

    Baby N 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lorre

    Lorre

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Sanja0508 tek sad sam skuzila da su nam termini blizu i da ćeš isto rodit u Rijeci 😍

    Baby N 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    bumac95

    Evo me u sobi bez njega pa mogu ukratko natipkat. U 11:30 su mi stavili prvu dozu gela. Drugu trebali u 5:30. Oko 4:30 sam skužila da su se trudovi krenuli pojavljivat dosta pravilno i otišla u 5 na pregled. Kaže i dalje 4 cm, pričekaj još dva sata i u 7 Odi u radaonu. Tamo negdje oko 6 su već krenuli bas dosta jaki trudovi. Taman došla večera, pojela ju, istuširala se i krenula u radaonu negdje 10 do 7. Došla dolje i krenula molit za epi jer su krenuli bit neizdrživi. Dr me pogleda kad ono 8 cm. Nema epiiii za Bumac 😂😂😂😂
    I tako jedno pola sata disanja i u jedno desetak min sto su mi noge bile gore sam ga “izgurala”.
    Nije bilo jednostavno stvarno i stalno mi je babica govorila diši diši diši a ja njoj ne mogu boli meeee hhahahahahh
    Uglavnom uspjela sam bez ijednog sava proc sto mi je tako drago jer me sad dolje ništa ne boli (trenutno, možda sutra hoće?!). Malo me boli guza od izgona i imam lagane kontrakcije jer se maternica skuplja al to je normalno.

    Nemam pojma šta da vam još napišem. Babica divna divna divna. Muž je došao zadnjih 20 min jer nismo znali da će tako brzo to sve ic 😂
    KBC Ri za sad nemam nekih velikih prigovora evo. Rađaone su stvarno okej i ekipa tamo je dosta mlada i simpatična. Sestre na katu kako koja, doslovno od anđela do vragova 😂😂😂
    Vidjet ćemo kako će bit sad kad sa bebom budem tu


    Ovo mi zvuci kao porod iz snova…. Bas sam se pomolila za tebe kad si danas javljala…. Nadam se da cu proc bar slicno… Vjerujem da si dozivjela bol ali ipak je kratko trajalo zelim sebi i svima ovako.. Citam peti put (ne bil preslo na mene)
    🙃….. Divno❤️ hvala na svim info.. Ja odo zavrsavat kolac…. Ja koja ih inace ne pravim… Nesto moram kad svejdno nocu ne spavam… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.