Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/yRkBGTk [ibb.co] ovako izgleda nas osip u mirnoj fazi, a kad joj je vrucije onda bude žarko crveno i kao neki mini mjehurići posebno po uhu! 
    Meni je sve ovo nepoznanica jer se s prvom nisam susrela ni s osipom ni nicim slicnim.
    Što se tiče ciscenja usne supljine vjerujem da vam je to receno kao dio redovne higijene ali se ninpateonazne ne mogu dogovorit sta i kako pa ne dobijemo svi iste informacije.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Mallla

    https://ibb.co/yRkBGTk [ibb.co] ovako izgleda nas osip u mirnoj fazi, a kad joj je vrucije onda bude žarko crveno i kao neki mini mjehurići posebno po uhu!
    Meni je sve ovo nepoznanica jer se s prvom nisam susrela ni s osipom ni nicim slicnim.
    Što se tiče ciscenja usne supljine vjerujem da vam je to receno kao dio redovne higijene ali se ninpateonazne ne mogu dogovorit sta i kako pa ne dobijemo svi iste informacije.


    Tak ima i moja, isto tak izgleda, ali za sad manje..

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mallla aime ovo izgleda baš strašno 😳 kad vam se to pojavilo? Jer moj mali isto ima tako sitne ali nista nije crveno…i kao što kažeš na ušnim resicama se najviše primjeti

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ajme Malla baš je puno, kod nas se i ne vidi ako ću porediti sa tvojom, evo kod nas kako je
    https://ibb.co/qJcHK2p [ibb.co]
    Ne bih da ureknem ali bez grčeva smo i baš je neki lijep dan, nadam se da će i noć biti 😄

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Mallla da joj probas proc lice s blazinicom/rucnikom natopljenim u kamilicu? Znam da je tako sestra svojima… Jel samo po licu tako ili? Iako mozda stvarno mala ne podnosi vrucinu. 😄

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Što se soora tiče, ja sam bas neki dan razgovarala sa jednom savjetnicom za dojenje, zbog mojih problema sa lijevom dojkom, blisterom i zastojima. 
    Jer ja znam imati bol u bradavici (ali samo jednoj, toj gdje je blister), probadajuću. Skuzila sam zašto me to boli, ali ne uvijek. Ne znam kako vaše bebe, ali moja ponekad ne želi dojku radi hranjenja, nego da se umiri. I kad krene mlijeko, ona se ljuti i pusti bradavicu. Kako mi je na toj lijevoj dojci protok slabiji zbog tog začepljenog kanalica, ona povuče mlijeko, ali ga ne siše i to stoji i meni izaziva nelagodu i bol.
    Soor- jesam li pila antibiotike ja ili beba od njega rođenja, koristi li beba dudu, ima li bijelo zute naslage u usnoj šupljini, jeziku? Ima li u ustima sedefast odsjaj? Jesu li moje bradavice sjajne, jesu li ljuskaste?
    Ali ako se ne varam, soor zahvaca obje bradavice, ne samo jednu…

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Imam još jedno pitanje? Jesu li se vama uskladile ponuda i potražnja?
    Jer, meni dojke bujaju, imam previše mlijeka, ali ne želim izdajati da ne napravim kontraefekt. 
    Mozda pijem previše čaja za dojilje i rooibosa?
    Beba ju nikad ne isprazni do kraja, između podoja mlijeko stalno curi, često osjećam one trnce prije nego krene otpust. 

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Meni ugl. djeluje kao da ima soor, al za sad blaži oblik..🤔
    Ponuda i potražnja, - teško mi reći dal se uskladilo, al ide prema tome, nisu mi vise bolne grudi kao prije..
    Bijeli šum - ne znam da li ste probale da smirite bebice, al evo na moju djeluje.. postala je prvi put placljiva, nije kakala popodne pa pretpostavljam da zbog toga i pustila na youtubeu i u sekundi se smirila.. jos je budna al mislim da ce polako zaspati..

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ana.b pocelo je s tocno 1mj, s tim da je prvih par dana bilo kao kod Iris, jedino ako bi spavala na trbuhu malo bi zacrvenilo i cim bi se okrenula povuklo bi se crvenilo. Međutim zadnjih nekoliko dana joj zacrveni cim takne podlogu, nas, bilo sto. Kad je klima upaljena na jače tad se crvenilo povuče. Kad naprskam termalnom vodom isto se smiri malo ili kada je okupam…zapravo sve što je rashladi umiri, čim je vruće to je kaos.
    Bojana bravo za dan bez grčeva a nadamo se i noć…kod nas isto već par dana nema grčeva…jupiii nek tako nastavi!
    Tweetyca e znam to za kamilicu al nisam probala još. Jedna prija mi rekla da je ona svojoj maloj pa da je bilo još gore…pa mene malo tlaka probat, što ne znači da neću. Lice, malo po vratu i malo po ramenima…par točkica je na pregibu ruke, al nigdje ovako i ovoliko kao po licu, ušima i ispod kose, al samo bočni djelovi.
    Magdalena od kad sam joj počela davati dudu počela je i dojku ponekad koristit za umirenje. Ponuda i potražnja mislim da su se uspostavile. Grudi su mi mekane, ne mogu prepoznati koja je po redu za hranjenje jer nema punoće. Kad ona krene jesti onda osjetim da nadolazi mlijeko. Ne budim se na vecer u lokvama mlijeka tako da mislim da se uspostavilo.
    Po opisu nije soor kod nas vec klasicno mlijeko na jeziku. Prestala sam vodit evidenciju o podojima pa se povremeno osjecam pogubljeno oko toga jeli dovoljno jela 😄
    Nego mislim da ti na kolicinu mlijeka definitivno utjece caj….a i ako kojim slucajem pijes sokove isto se zna napunit vise mlijeka.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Susika ovu moju trenutno učim na dudu i te nježne zvukove ne bi li zaspivala bez nunanja. Znam da cu je za godinu ic odvikavat od dijela toga al takav je ciklus majcinstva 🤣 Ucim je po malo i na njen krevetic jer do sad je bila samnom i to dite toliko guza po krevetu da zavrsi na razlicitim stranama a ja ne kuzim kako 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.