Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ma Lena ne brini oko toga…vodis se po UZV insad to sto oni ne priznaju UZV je njihov problem. Ako ti ponude indukciju ti uvijek mozes odbiti. Nema potrebe za indukcijom ako je posteljica ok, protoci i plodna voda. Al nije iskljuceno da svejedno ponude.
    Tipa na prvi porod kad sam dosla moji trudovi su stali i tada su mi ponudili indukciju jer sam prošla termin i kao samo ako ja želim jer drugih indikacija nije bilo….meni je vec bilo dosta cekanja pa sam pristala na indukciju i rodila za 3h. Posto je moje iskustvo s tim pozitivno ne plasim se….a ovako samo trabunjam da cu traziti indukciju….naravno da bi trazila ako bi vidila da drugacije ne ide al za sad nema neke potrebe za tim osim moje nestrpljivosti!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Joj cure, sad kad sam pročitala da je 24.06. pun mjesec, možda se i kod mene nešto pokrene, termin mi je u petak, 25.06. Vrućine me baš umaraju, kao i sve vas, osjećam se kao kornjača, najbolje je kad ležim, okretanje ili ustajanje mi predstavlja problem 🤣
    Danas imam posljednji pregled kod svog doktora, na termin bih trebala ići u Rijeku u Polikliniku. 
    Beba je bas jako aktivna zadnjih dana, uvečer i do granice neugode. 
    Sada mogu reći, možda ću ovaj tjedan već držati svoju bebicu u rukama!!❤❤

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Svima nam želim puno strpljenja, mira i snage da spremno i mirno dočekamo termine i porod💕

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Odradila pregled, nadam se da iduci za 10 dana necu ni docekati 🤣 3 sata skoro od kad sam dosla do kraja, mukica. Vaginalni pregled, bris, mjerenja, prosla s doktoricom cijelu trudnocu i sve nalaze. Otvorena sam 2 prsta, skoro sam suzu radosnicu sva znojna, premorena i nadrkana od zgaravice i cekanja pustila 🥰 uzv isto tek za 10 dana. 

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ooo Ana 2 prsta…ooodlicno…navijam da se pokrene brzo i da si ti za 10 dana vec kuci s bebom starom minimalno 5 dana 😊 Samo cekamo trudove da startaju! 
    Magdalena želim ti što i sama sebi želiš a i ja sebi da se pokrene i da je ovaj tjedan naš…da sve terminuše ovaj tjedan budemo babinjače ❤

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mallla

    Ooo Ana 2 prsta…ooodlicno…navijam da se pokrene brzo i da si ti za 10 dana vec kuci s bebom starom minimalno 5 dana 😊 Samo cekamo trudove da startaju!
    Magdalena želim ti što i sama sebi želiš a i ja sebi da se pokrene i da je ovaj tjedan naš…da sve terminuše ovaj tjedan budemo babinjače ❤


    ❤❤
    Ne zelim se nadati, al nadam se 😅

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Lena25

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Bas me zanima hoce li me danas slati u bolnicu al posto pretpostavljam da nece, nista ni od nudenja indukcije, jedino u takvom slucaju da krenu trudovi pa stanu a vec sam dosla u bolnicu, mislim da cu je i ja prihvatiti u tom slucaju!!
    Ajmo cure ovo je nas tjedan, ima da se izredamo sad 🤞🤞🤞
    Evo po ovoj vrucini se tiram i ovaj caj od maline piti, bar da bude jos jedan prst danas popodne 🤣

    👨28 👩28
    13.10 + 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Bojana - i moja teta rodjena na Sv.Savu 🥰
    Sretno zene, nadam se sa vam se to brzo pokrene i da nece bit jos puno nesanih noci. Ja sam eto zato prespavala cilo jutro 😄 preskocila sve moguce sastanke, bas me sramota 🙈

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Super na pregledu i otvorenosti Ana, ko zna, može se nešto i pokrenuti danas, sutra, držimo fige 😊😊
    I ostalim curama držim fige da krene 😊😊😊
    Tweetyca samo ti uživaj i odmaraj kad možeš, neće posao pobjeći 😊

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • puterica

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Matejaa95

    Eeeee curee i ona stalno stuca po 4,5 puta dnevnoooo🤭


    Koliko si tjedana trudna? Ja sam 32+5 i mene ti stalno boli trbuh. Rekla sam dr na proslom i pretproslom pregledu ali rekao mi je da je sve ok i da boli od rastezanja maternice. A sinoc su me i trbusni misici boljeli koda sam trbusnjake radila. I beba nekoliko puta dnevno stuca a nekad mi je osjecaj koda me netko iznutra po guzi lupka kad stuca 😳 sve drugacije nego u prvoj trudnoci.  Curama u terminu zelim da se sto prije pokrene i bude sto bezbolnije 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.