Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Pupak - meni je bio dosta ispupcan i sad opet imam osjecaj kao da se uvukao unutra. Sta nebi trebalo bit pred porod da bude ispupcan

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Duelma cwstitam! 🤗❤
    Zelim ti brz oporavak, jesi popucala?
    .
    Bas dobro ide ljetnicama 🤭 

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    🌞🌊🤱 Ljetne bebice 👶🌊🌞
    Tia12- 03.06. DEČKO 💛
    Paulaa- 05.06. Ruben 💛
    Bela 23- 10.06. Nika 💛
    Mare87- 14.06. CURA 💛
    Cocolina- 15.06. Lucija 💛
    Luckyy42- 16.06. DEČKO 💛
    Lulu.Lu - 17.06. Zoe 💛
    Tonks6 - 18.06. David 💛
    Duelma - 18.06. DEČKO 💛

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Duelma cestitke!!! Mazite se i pazite 🥰
    Moji ctg-i su uredni, ali ce me ostaviti jos par dana na pracenju i ctg-u jer imam ta stezanja. Veceras zadnja doza profilakse za RDS.
    Pozdrav curke ❤️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Bojana sto je s mamom? Ako je granica u pitanju mozda mogu pomoci 🙃
    Lena ti i ja smo + dobile isti dan. Ja imam kasne ovulacije i u prvoj trudnoci i sad ista stvar. Kod ginekologice se vodim po uzv al kad sam dosla rodit prvi put rekli su mi da se racuna po ciklusu i da ne znaju sta gin komplicira bla bla bla….uglavnom nije ni tako bitno tjedan gore dole samo je teže čekati.
    Dulema pa čestitammm….wooow! Odlično. Mislim da je odličan scenarij što si doma trpila. Reci koloko si udaljena od bolnice?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Cestitam Duelma 🎉
    .
    Tiki jesu li ti govorili hoces li ponavljati te injekcije kroz 3-4 sedmice? 
    .
    Ne znam kako vi koje ste u 9tom mjesecu ali ja bas mucim s ovom vrucinom, a nije jos ni krenulo kako treba. Uz to sam vidjela prve strije po dnu stomaka i bas sam se razocarala -.-
    .
    I uz to veceras mi dolaze gosti (a ja sam na krevetu non stop) i ni malo mi ne godi da imam posjete pogotovo jer me boli svako malo ledja ili stomak. Jos pogotovo zena koja svuda zabija nos i pametuje … 

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Tinchy evo ovaj lijevi babylove bas za trudnice
    https://ibb.co/CmNDhZg [ibb.co]
    Ja doma samo u hladnu vodu noge stavim i to mi je super…a sprej sam najviše uzela ako smo negdje u gradu pa da bar neku malu pomoć imam jer mi bude uzas čim malo duže stojim na nogama…nadam se da ce biti dobar 

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Mallla bilo je da joj treba negativan test i neka potvrda rezervacije smještaja (gdje bi je kontrolisali 🤦🏼‍♀️🤔)
    Sada čekam potvrdu da taj smještaj više ne treba.
    Zvala sam granicu na kojoj treba preći, ali naravno, danima se niko ne javlja. 
    A mislim da zavisi od toga ko radi i kakve si sreće da li ćeš ući bez problema ili ne. 
    Za sad smo došli na ideju da muž i Iskra idu po nju jer je autom lakše nego autobusom, a i brže, 😀 samo još ne znamo kad 🤣🤣🤣 
    Čekam pregled u srijedu da vidim da li će me gledati vaginalno, da li sam otvorena 🤷🏼‍♀️.
    Pupak, neko je pitao, meni nije nikad bio ispupčen, ni u prvoj trudnoći ni sad, tako da je to sve individualno. 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Bojana2017

    Mallla bilo je da joj treba negativan test i neka potvrda rezervacije smještaja (gdje bi je kontrolisali 🤦🏼‍♀️🤔)
    Sada čekam potvrdu da taj smještaj više ne treba.
    Zvala sam granicu na kojoj treba preći, ali naravno, danima se niko ne javlja.
    A mislim da zavisi od toga ko radi i kakve si sreće da li ćeš ući bez problema ili ne.
    Za sad smo došli na ideju da muž i Iskra idu po nju jer je autom lakše nego autobusom, a i brže, 😀 samo još ne znamo kad 🤣🤣🤣
    Čekam pregled u srijedu da vidim da li će me gledati vaginalno, da li sam otvorena 🤷🏼‍♀️.
    Pupak, neko je pitao, meni nije nikad bio ispupčen, ni u prvoj trudnoći ni sad, tako da je to sve individualno.


    A zašto potvrda? Pa ja dole kad sam dolazila samo sam online ispunila gdje ću biti na kojoj adresi i super 🤷🏼‍♀️ nisu tražili nikakvu potvrdu

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Ana.b drugacije je za EU a drugacije za drzavljane BiH. Jer zasto jednostavno ako moze komplicirano 

    👩🏻 31
    👨🏻 34

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.