Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    *.Women_name.*

    MISS

    Evo moje rezime pregleda! Bebac super , ima 1kg i 300g, okrenut glavom prema dolje,sve mjere odgovaraju prema tjednima cak malo i naprednije

    Sta se tice mene,cerviks se pocep skracivat i sad je 21 mm pa moram opet mirovat,ako se nastavi skracivat morat ce me smjestit u bolnicu na mirovanje i kortikosterodie. Eto ,mirovanje mi je poznato, ništa novo, prelezala sam ionako pola trudnoce ,pa cu i sad ovaj kraj samo da sve bude ok! Iduci pregled 1.6.
    Sad idem citat zaostatke!!!

    Super za bebaca ♥️ a i cerviks će se sredit, već si ti u dobrim tjednima. Kj su ti radili briseve na kraju? Jer ipak najčešći uzrok skraćivanja cerviksa je nešto izolirano u cerviksu. Zbog toga možeš imat bolove, odnosno kontrakcije koje skraćuju cerviks


    Nisu mi rađeni brisevi nikako moj dr je protiv toga..bolove imam u smislu pritiska,a za kontrakcije mislim da nemam ili ih ne znam prepoznat..ne znam .. a vidit cemo za 2 tj hoce li se još skracivat ili ce ostat ovakav, nadan se da ce bit sve ok i da cu izgurat još malo 🙏

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nema strogog mirovanja nakon transfera, osim ako se radi o hiperu. Živi se normalno, ali sa 70% kapaciteta - dakle bez jakog naprezanja, usisavanja, pranja prozora, dizanja teških tereta, istrčavanja maratona i slično.

    💔💔💔

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Nema strogog mirovanja nakon transfera, osim ako se radi o hiperu. Živi se normalno, ali sa 70% kapaciteta - dakle bez jakog naprezanja, usisavanja, pranja prozora, dizanja teških tereta, istrčavanja maratona i slično.


    potpisujem 👌

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar IscekivanjeDobrihStvari

    IscekivanjeDobrihStvari

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    A ne znam, ja je trebam primiti sutra navecer i opet u cetv u devet ujutro  ne shvaćam… Ali bolje da ja ne guglam

    Dobila sam i dostinex tablete kao za spriječiti hiper . Mislim u proslom postupku sam imala 18jajnih a bez hipera sam prosla s istim ovim tabletama a sad citam naravno da se ne preporučuju u trudnoći ili ako se planira trudnoca.. 🙈

    89 pcos
    Srpanj 2020 1.postupak
    1.blastocista beta negativna 😐 2.fet beta Negativna 😑, 3.fet blastocista beta pozitivna, 7tt spontani 😟 😟
    4/2021 Rekowelle /cetrotide /decapeptyl aspiracija 12🥚 transfer26. 05. dvije blastociste

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Tuma, Women name super da je pregled dobro prošao 🙂
    Miss žao mi je da opet moraš strogo mirovati, ali sad smo i nas dvije već u sigurnim tjednima i biti će to sve ok. Glavno da je bebač dobro 😊 meni je malo čudno da meni ne mjere više cerviks, moja doktorica tvrdi da nema potrebe jer je sve do sad bilo u redu- nije se skraćivao a i brisevi su mi bili ok u 15tt. Baš ću vidjeti sljedeći tjedan na pregledu dali će mi mjeriti cerviks jer je druga doktorica, brine da se ne bi počeo skraćivati a da ni neznam 🙄

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Hrabrica hvala na podijeljenom iskustvu🥰 čula sam da su super svi i da su žene jako zadovoljne, ali voljela bih muža uz sebe ako bude moguće 🤞
    Miss a da odeš po još 1 mišljenje za briseve? Ipak kad se tako skraćuje cerviks, kako Women_name kaže najčešće je je do neke bakterije a još ti tvoji bolovi… Ne znam, možda bih još to provjerila
    … Al dobro, bebac je već veliki i lijepo napreduje a i sad su već u puno sigurnijima tjednima. Žao mi je da se opet vraćaš na mirovanje 😰
    Women_name da, ova u bolnici je i meni govorila da sam zatvorena a prije su mi govorili da sam uloziva vršak prsta. Al eto krenulo je svakako sad pomalo🥰 pa obično se vadi do 36.tt za svaki slučaj, al da porod i počne ranije smao kažeš da nemaš bris pa će ti preventivno dati antibiotik… Ali stići će u 38.tt jer je nalaz jako brzo gotov 😊

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Pami da, puno njih ne mjeri cerviks nego samo gleda rucno,ako im izgleda ok jednostavno ne mjere..ali ja sam mu danas rekla da imam zuckasti iscjedak pa ga je i on isao mjeriti preko vaginalnog uzv. Inace ne radi to,ali sad kad je vidio da se skratio sad ce to radit svaki put. 

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Rina89 hvala ti 
    Bajoma i Ruska 🥰❤️ zato ja vase secere nikad ne uspim uhvatiti bas ste djavolice stavite na sat vremena slike 😈
    Sanjich da razumijemo se, nazalost. Ovako se samo zivkamo preko handy ali to ni izbliza nije to.. Drago mi je da su mucnine prestale, ali to znaci samo jedno, krece zgaravica 🤭😂 Nesto gore i od prvog sexa 🤭 
    Bela draga moja, zao mi je zbog loseg ishoda tvoje trudnoce, nesto sam uspjela pohvatati, nadam se da ces uskoro izgurati do kraja trudnocu i roditi zdravu, savrsenu bebicu 🥰 
    Sunny hvala ti, kako stojite sa spermicima ? I kod nas je muski faktor, drzim fige da nam uskoro javis lijepe vijesti 🥰 
    Women name, miss hvala trudnice moje, jos malo izdrzite 2u1 i onda cemo da uzivamo u slikicama i vasih predivnih bebica ❤️  Ljubim vas sve puno ❤️ 

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Tuma

    Hrabrica hvala na podijeljenom iskustvu🥰 čula sam da su super svi i da su žene jako zadovoljne, ali voljela bih muža uz sebe ako bude moguće 🤞
    Miss a da odeš po još 1 mišljenje za briseve? Ipak kad se tako skraćuje cerviks, kako Women_name kaže najčešće je je do neke bakterije a još ti tvoji bolovi… Ne znam, možda bih još to provjerila
    … Al dobro, bebac je već veliki i lijepo napreduje a i sad su već u puno sigurnijima tjednima. Žao mi je da se opet vraćaš na mirovanje 😰
    Women_name da, ova u bolnici je i meni govorila da sam zatvorena a prije su mi govorili da sam uloziva vršak prsta. Al eto krenulo je svakako sad pomalo🥰 pa obično se vadi do 36.tt za svaki slučaj, al da porod i počne ranije smao kažeš da nemaš bris pa će ti preventivno dati antibiotik… Ali stići će u 38.tt jer je nalaz jako brzo gotov 😊


    Sad cu sacekat jos 2 tj iduci pregled pa cu vidit s njim,mozda ce mi ih tad napraviti ako se budem jos skracivala…ne bi sad isla da me jos neko cacka,tesko mi padaju pregledi i iza njih me jos vise boli.. za sad sam dobila vagisan vaginalete,ako je neka infekcija da se iscisti.

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    I da, Rebeka ja isto prvi put čujem za strogo mirovanje nakon transfera. Jasno da ne trebaš sad ići dizat utege i trcat maraton, ali mislim da šetnjice i lagane aktivnosti ne mogu ničemu naštetiti… 

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.