Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 616

    Prijavi adminu

    Btw Leptirko i meni je kroz sljedecih 10ak dana obaviti ogtt. Baaaas se bojim 😓 traume od povracanja + takodjer slatko ne podnosim u trudnoci

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    laurell

    Manu🥹🤍 prelijepo napisano. slazem se u potpunosti. ja sam na proslom pregledu dobila prvi put 3D slicicu njegovog lica i zaljubila sam se, stalno ju gledam i drzim je pored sebe na kaucu🙈 a sto ce tek biti kad ga uzivo vidim.
    Leloja isto ponekad. Kad ga trazim da se javi onda mu pricam 🙈 ali moja mama me zna pitati cesto “pricaaas li s njim? moras 🤣”
    Leptirkoaaaa hvala Bogu 🤍🥳 neka je sve super proslo! bas mi je drago. Jesi pocela osjecati bebicu?


    A tako nekako i ja… kaže muž pa čuje te da pričaš, jer se ne gasis… ne moraš nužno njoj se obraćati 🫨🤐

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Monny

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Hej cure, čestitam svima na dobrim pregledima 🤗
    Doriis mi smo kupili takva kolica i baš danas cloud t sjedalicu. Sve mi se čini baš super, pročitala sam milijun komentara i svi preporučuju ta kolica 🥰
    Sretno svima sa oggt, preživi se 🤦😅
    Mi u četvrtak imamo pregled, jedva čekam 🍀
    Mene su danas sastavili hormoni i od jutra cmoljim bez nekog posebnog razloga 😔 Jel i vas tako uhvati?

    12/23 UZV ♥️✔️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar neverland

    neverland

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ellfa

    neverland tako sam si i ja organizirala. u vrecicu stavila spavacicu,japanke,par ulozaka,jedne mrezaste gace,pelenu za bebu i rucnik jer to treba odmah kod zaprimanja pa da ne kopam ko prosli putu torbu sam stavila sve ostalo i u jos jednu vrecicu odjecu za mene i bebu za izlazak.
    Budete nosile izdajalicu sa sobom? Prosli put sam u bolnici imala mastitis pa su mi sestre to razbijale masirajuci/tiskajuci ali to je bilo toliko grubo i bolno (jer naravno nemaju osjeta za tude tijelo) da se osobi doslovno place, i onda sam se jos morala rucno izdajat u casicu. Da uzmem izdajalicu sa sobom?


    Daa, meni je baš pomogla prvi put. Bolje ponesi pogotovo ako imaš takvo iskustvo.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Perpetua

    Perpetua

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Ja sam se prošli put na jedvite jade tjerala jesti datulje, a ne volim ih inače stvarno, pa sam si nekako mućkala u neki kao smoothie. Ovaj put se neću mučiti s tim 😄 Ali uzela sam od Biljkoljupke tinkturu lista maline pa ću to iza 36tt početi.
    .
    Meni su danas službeno promijenili termin s 13.6. na 10.6. i odjednom ispadne da sam danas na 33tt, moram si trakicu updateati 😂 Jer bila sam u bolnici tu na razgovoru oko opcija za porod, i ispadne da oni za termin uzimaju procjenu s UZV s oko 9tt, što meni stoji 10.6., a ne po datumu zadnje menstruacije kao što sam računala dosad (13.6.). Realno nije to neka razlika, 3 dana, makar mi je malo žao jer na neki način imam 3 dana manje da porod krene sam prije nego što dođemo do eventualnog termina za carski. Ali držimo fige da ovaj put ipak krene porod sam 🤞🤞🤞

    👱🏻‍♀️ 35 👱🏻‍♂️ 40 👧 4
    04/23 - vanmaternična trudnoća, odstranjen jajovod
    1.10. ➕ 😍🤞🤞🤞 / 21.10. srčeko kuca ❤️
    Panorama low risk, stiže dečko 💛
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    laurell

    Btw Leptirkoi meni je kroz sljedecih 10ak dana obaviti ogtt. Baaaas se bojim 😓 traume od povracanja + takodjer slatko ne podnosim u trudnoci


    E jesam 🤭 ali nije kod mene bilo ni ribica ni leptirica, nego odma bombardiranje, saketanje, lupanje na najjace. Neku vecer mi se cijela kvrga pokazala na trbuhu, bas sam danas doktorici pokazala sliku kaze ona bas cemo sad vidjet s cim te je lupala..i ispada da su na tom mjestu nogice 🤣🤣
    .
    Bas sam htjela pitat, znaci nije nuzno uci u 24i tt da bi se radio ogtt? Moze se i prije?
    .
    Ma meni slatko nekad pase, nekad ne. Ali u vecini slucajeva ne, medjutim ja kad mi se bas jede slatko - riskiram 🤣🤣

    prva trudnoća
    25.12. +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 616

    Prijavi adminu

    Leptirko22

    laurell

    Btw Leptirkoi meni je kroz sljedecih 10ak dana obaviti ogtt. Baaaas se bojim 😓 traume od povracanja + takodjer slatko ne podnosim u trudnoci

    E jesam 🤭 ali nije kod mene bilo ni ribica ni leptirica, nego odma bombardiranje, saketanje, lupanje na najjace. Neku vecer mi se cijela kvrga pokazala na trbuhu, bas sam danas doktorici pokazala sliku kaze ona bas cemo sad vidjet s cim te je lupala..i ispada da su na tom mjestu nogice 🤣🤣
    .
    Bas sam htjela pitat, znaci nije nuzno uci u 24i tt da bi se radio ogtt? Moze se i prije?
    .
    Ma meni slatko nekad pase, nekad ne. Ali u vecini slucajeva ne, medjutim ja kad mi se bas jede slatko - riskiram 🤣🤣


    Haha top! Moguce da si onda one ribice s pocetka zamjenila s crijevima 😂 i proslo je nezamjeceno! 

    Pa meni je pregled sljedeci 15.05. i rekao mi je da par dana prije tog napravim ogtt. A par dana prije cu uci u 24ti. 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hellobaby

    Hellobaby

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Lista pregleda:

    Hellobaby - 23.4.
    Monny - 25.4.
    deedee1405 - 27.4.
    korni -29.4.
    purple13 - 29.4.
    pistacija13 - 30.4.
    nada23 - 30.4.  
    Melian - 30.4.
    Sreća2012 2.9 - 30.4.
    Gabby - 2.5.
    marta96 - 3.5.
    plave_okice - 6.5.
    ericaa - 7.5.
    Faith1509 - 14.5.
    katy_kaya - 14.5.
    laurell - 15.5.
    ElisaDay - 16.5.  

    👩 33
    👱🏻‍♂️ 36
    💔💔
    ❤❤💙❤…loading 💙….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Jutro cure, kako ste mi sve?
    Vidim u veliko se pripremamo za prve porode u grupi.🥳 Uzbudenja sam, kad sad to krene u 6mj nema nam stajanja.
    Ja sam jucer bila na pregledu, malac je super ima 560 g lupka me sad stalno a tokom pregelda je cuclao vodicu i ceprkao okolo. Dobila sam slicicu lica i rastopila sam se. Muz ima rupicu na bradi i cini nam se da i on ima 🤣 nesto meni nevjerovatno da to malo bice lici na nas. 
    Do iduceg puta i kod kod mene ogt i ict, i mene stresira secer jer mi stvara i dalje mucnine povremeno. A valjda cemo uspijeti.
    Drago mi je da je sa svima sve ok , najvaznije da su nam bebe dobro. Moj iduci pregled je 21.05.
    .
    Ja jos nista nemam za njega, tek cu sad poceti gledati. Morat cu poceti popis pisati sta sve to treba.🦧
    Kad jedna od vas zavrsi nabavku javite sta sve uzimamo🤣 
    Sretno dalje svima🫂🫶🏻

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️, 22.04 ✔️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Monny

    Hej cure, čestitam svima na dobrim pregledima 🤗
    Doriis mi smo kupili takva kolica i baš danas cloud t sjedalicu. Sve mi se čini baš super, pročitala sam milijun komentara i svi preporučuju ta kolica 🥰
    Sretno svima sa oggt, preživi se 🤦😅
    Mi u četvrtak imamo pregled, jedva čekam 🍀
    Mene su danas sastavili hormoni i od jutra cmoljim bez nekog posebnog razloga 😔 Jel i vas tako uhvati?

    Sto se tice cmoljenja ista sam, lako zaplacem al vevinom s razlogom. Ima dana kada me nista ne dira a nekad mi sve tako emotivno. Neki dan mi se najmladja cimerica udavala, nisam suze pustila do crkve onda se nisam mogla zaustaviti.🤣
     Inace cu prije zaplakat nego ista drugo , kod mene se sve kroz suze filtrira sreca, tuga, ljutnja…
    A mislim da je to normalno jer suze su najcisca emocija, bolje i zaplakat nego skupljat knedle u sebi.😘

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️, 22.04 ✔️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.