Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    A sto se tice ovih strahova o kojima pisete, tocno znam kako vam je. 4 neuspjele trudnoce prije ove zadnje uspjesne utjecale su na to da se plusicu nisam uopce mogla veseliti, cak sam ga se stovise i bojala. Ja sam svaki put ostala trudna i vidjela pozitivan test i uvijek nesto krivo, kad sam ga zadnji put vidjela branila sam si da budem sretna sve dok nisam na kraju rodila. Sad mi bude krivo sto nisam bar malo uzivala u trudnoci koju sam toliko prizeljkivala. Nadam se da cu se u ovoj iducoj ako dodje do nje ipak moci bar malo opustiti

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Slee

    Loli ❤️ sutra ces napokon znati na cemu ste, ja se iskreno nadam da ce te pozitivno iznenaditi! Lijepo si ovo napisala da sve zelje idu mamama koje cekaju prvo, slazem se tu s tobom, evo da moram birati, svu svoju srecu ako postoji dala bi najprije onima koje cekaju da prvi put postanu mame. Zelja mi je i sad jaka, voljela bi bas jako jos jednu bebu, ali neopisivo mi je lakse nego kad smo tek kretali u sve i kada sam se borila s crnim mislima da nikada necu biti mama. Grozan je to i ogranicavajuci osjecaj. Onda me opet s druge strane opere neki griznjak prema potencijalnoj novoj bebi jer sam se za prvog toliko cijela dala u to, ostvariti trudnocu bio mi je jedini cilj, a sada samo tako kazem: ok, sto bude, bit ce, ako i ne bude ok, imam njega. Kao da nije fer prema potencijalnoj drugoj bebi sto nekako lakse prolazim kroz sve emocije sad nego tad, glupa sam malo


    Ne,nego si upravu. I ja se tako osjećam. Puuuno vise sam pazila prvi put kada ću ostati trudna,ležala,šetala. Ništa puno radila,a sada. Kao da se ništa ne dešava. I sama pomislim da nisam fer,ali mislim samo da puno lakše prolazimo kroz ovo jer imamo mali oslonac kući. Ne znam evo… 💚

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    loli2020

    A i ružno je da kukam,barem iz prvog postupka imam curicu koja je ispala najljepša moguća. Nije fer prema svima vama koji ste još u borbi. Na kraju svega,pronađem utjehu u njoj. Zato sve moje zelje idu VAMA mamama koje željno cekate svoje prve mrve,a onda svima nama koji želimo još jednu sreću osjetiti. 💚💚🤞🏻🤞🏻


    eee to virujem, ja bi odma potpisala za jednu curicu 🥰 pa onda dalje sta Bog da 😊 hvalaa zeno ❤️❤️❤️

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 926

    Prijavi adminu

    Bebolina, jel ti sad s ovom mengom krećeš u postupak ili? Zaboravila sam skroz..
    Angel eyes, Pixi, hvala cure ❤️
    Giselle, strpi se još malo, rano je 🤞🥰
    Leona, sretno s bockanjem 🤞🥰
    Loli, 🤞🤞 da beta bude pozitivna 🥰

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje nalaza amnio⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3058

    Prijavi adminu

    Jurky mislim na tebe, šaljemo ti L i ja veliki hug ❤️❤️
    Ideš koje bete, cure rasturate Hypnoticpoison & Wildflower odlično cure, neka vas prati uredna I školska trudnoća 🤞😍 i da ostatak cura nastavi vaš pozitivan niz🙏❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Žene drage, ja sam do nedavno bila aktivna ovdje, sad kad sam rodila sam se malo maknula od pisanja, ali svakodnevno vas čitam i ne mogu se maknut i moram vam reći da ste divna i takva lijepa pozitivna ekipica, puna podrške, empatije i lijepih riječi i želja jedna prema drugoj. 🥰❤️ Evo baš mi je došlo da vam to napišem jer navijam za svaku od vas iz pozadine. 🤞😊
    Wildflower, Hypnoticpoison, tako mi je drago zbog vaših beta, uživajte u trudnoći i neka vam je sve u najboljem redu 🍀😊
    Loli, ti si mi legenda, svaki put me nasmiju tvoji postovi, od srca ti želim veliku betu sutra 🥰
    Giselle, nemoj se stresirati unaprijed, ponovi test za koji dan 😉 Sretno! 🍀
    Jurky draga, sretno sutra, vjerujem da će sve biti u redu ❤️
    Korni, NPelice, kako ste mi, bebice se puno javljaju? 😊
    Sanii, Bebolina, Sanjushka, i vaše plusiće čekam s nestrpljenjem 👍😊
    Marisha pupice, držim fige da se mrva čvrsto primi, od ❤️ ti to želim 🤞🥰
    Stela, Tikvica, Anii, T_Ivy, Maslačak 😘😘😘
    Ne bih htjela nekog zaboraviti, pročitam pa zaboravim, ali znajte da navijam za sve 🤗

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Pebbles, da ne zaboravim i tebe, čestitke na plusićima, neka i beta bude velika 🤞🥰
    Slee, Pebbles, baš mi je žao zbog vaših prijašnjih iskustava, ali ne mora značiti da će biti tako i ovaj put 😊❤️ 
    Anice, Rolice, Marice, čestitke i vama i svim ostalim novim trudnicama, ako sam koga zaboravila 🥳😊 Uživajte 🤗
    Rolice, kad je prvi uzv, propustila sam? 
    Pisale ste o klinikama tj. negativnim iskustvima pa samo da ja podijelim svoje pozitivno s Betaplusom. Evo meni su stvarno bili odlični, nama se trudnoća oba puta ostvarila iz prve, i iz svježeg postupka i iz FET-a, dobili smo dvije predivne djevojčice zahvaljujući njima. Meni je oba postupka vodila dr. B koje sad više nema. E sad, da li je do nje, da li je do mene (jer osim niskog AMH, sve je u redu sa mnom), da li je do njihove embriologice, ne znam, ali sve je išlo glatko… Tako je to, meni će ostati u najboljem sjećanju jer su mi ispunili snove, a naravno da ima i drugih priča i negativnih iskustava i zbilja suosjećam sa svima koji i nisu imali baš lijepa iskustva… 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Giselle

    dunya

    Giselle

    Pixi, sad tek vidim da si napisala 9. dan.. Ja ne znam hoću li uspjeti izdržati do tada.
    Mene je drugi dan nakon transfera dva puta jako presjeklo, onda sam imala grčeve kao da ću dobiti. A danas i jučer ništa, čak su mi se i grudi ispuhale. Znate li cure znači li to da ništa od svega? Sad imam osjećaj da se nije primilo 😒 Transfer je bio u utorak .

    Ja sam isto vrlo rano imala simptome, najvise sam osjetila da se nesto desava iza pubicne kosti..
    Test mi je bio pozitivan vec 6dnt tako da mislim da bi se sjena na testu vidjela mozda i ranije..
    Sretnoo🙂🙂🙂

    Hvala, mene sad brine što su svi simptomi nestali. Bit će kako bude, ne mogu utjecati 🤞
    Wildflower, samo da ti još jednom zahvalim, smeđe igle su super, napokon se ne osjećam kao idiot kad si dajem prolutex 🥰


    Gisselle koja velicina su smeđe igle? Uskoro i ja krecem sa pikanjem,plave su mi skroz tanke i ne osjetim ih al sporo ide,pa da probamni sa smeđima ako je lakše. 😅

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)

    PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. Transfer/20.03. Beta /Beta❌

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Pebbles Flintstones

    Hipnotic koji ti je oni danas dan od transfera ? mozda si i rekla al mi se izmisalo 🫣 sutra je meni 11dnt al su mi rekli da mogu izvadit, da ne cekam 14dnt .. pa ne znam sta ocekivat 😅


    Pebbles danas mi je 12-i dan trodnevnih mrvica. A da možeš i na 11-i dan, meni su rekli da ako neću uspjeti u nedjelju izvaditi, da mogu i u subotu na 11-i dan. Ujutro ću se javiti i poželjeti ti sreću najveću na svijetu!🤗🤗❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger
    12. dpt beta: 697 ; 14. dpt beta: 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🙏🙏

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Srculence

    Giselle

    dunya

    Giselle

    Pixi, sad tek vidim da si napisala 9. dan.. Ja ne znam hoću li uspjeti izdržati do tada.
    Mene je drugi dan nakon transfera dva puta jako presjeklo, onda sam imala grčeve kao da ću dobiti. A danas i jučer ništa, čak su mi se i grudi ispuhale. Znate li cure znači li to da ništa od svega? Sad imam osjećaj da se nije primilo 😒 Transfer je bio u utorak .

    Ja sam isto vrlo rano imala simptome, najvise sam osjetila da se nesto desava iza pubicne kosti..
    Test mi je bio pozitivan vec 6dnt tako da mislim da bi se sjena na testu vidjela mozda i ranije..
    Sretnoo🙂🙂🙂

    Hvala, mene sad brine što su svi simptomi nestali. Bit će kako bude, ne mogu utjecati 🤞
    Wildflower, samo da ti još jednom zahvalim, smeđe igle su super, napokon se ne osjećam kao idiot kad si dajem prolutex 🥰

    Gisselle koja velicina su smeđe igle? Uskoro i ja krecem sa pikanjem,plave su mi skroz tanke i ne osjetim ih al sporo ide,pa da probamni sa smeđima ako je lakše. 😅


    Evo stavljam sliku koju je Wildflower stavila da vidiš koja je igla: https://postimg.cc/CnyCWmbY [postimg.cc]
    Meni je stvarno lakše s tim smeđima. 

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.